Help for English

Quiz: Washington, D.C.

Komentáře k článku: Quiz: Washington, D.C.

 

Re:

Jde o to, že to prostě neleží uvnitř žádného státu, je to území, které vyčlenili úplně zvlášť. Kolem sice je Virginia a Maryland, ale D.C. neleží uvnitř jejich hranic.

jejda

:-) :oops: radši no comment, ale aspon ted vím, co jsem nevěděla…

Jo, a dalsi upreseneni – neni uplne spravny, ze nesmi tam stavet skyscrapers, ale nesmi tam stavet neco, ktery je vyssi nez Washington Monument :)

Jinak test se mi libi – budu pouzivat zitra ve skole :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od američanka vložený před 16 lety

Jo, a dalsi upreseneni – neni uplne spravny, ze nesmi tam stavet skyscrapers, ale nesmi tam stavet neco, ktery je vyssi nez Washington Monument :)

Jinak test se mi libi – budu pouzivat zitra ve skole :)

Re:

Samozřejmě, a mrakodrapy menší než WASHINGTON MONUMENT snad nejsou mrakodrapy, ne? Proto moje otázka není špatná – ten zákon (jak se píše v komentáři přesně) brání budování vysokých budov, tedy i mrakodrapů.

asi bych se měl stydět jaký jsem kulturní barbar

Re:

To jsme dva barbaři :D

tak to sem uplně pohořela ( jen 30%) ale co chybama se učim :-D

jo ještě dotaz, to district of Columbia to znamená jako oblast Američanů? nebo oblast Columbijců ??

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hooxx vložený před 14 lety

jo ještě dotaz, to district of Columbia to znamená jako oblast Američanů? nebo oblast Columbijců ??

Re:

ne, je to distrikt Columbia, tedy distrikt s názvem Columbia.

děkuji!

bb

Tipovačka 100%, asi nejsem tak hloupá :-D Jinak test super na oživení znalostí :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.