Help for English

Christmas Jokes: Question and Answer

Komentáře k článku: Christmas Jokes: Question and Answer

 

milý

jjo,to jsou fakt dobrý vtipy…je to milý :-D

Re:

Jsou to vtipy založené na slovních hříčkách, přeložit se nedají ( alespoň ne tak, aby zůstali vtipné )

I am proud

Pochopila jsem čtyři vtipy v angličtině, ted ten zbytek

Díky

Díky za vynikající vánoční materiál! Zase něco nového:) A také díky za vysvětlení, to Fleece Navidad bych třeba nedal… :-D

Opravdu ocenuji tyto stranky za tak siroky zaber a propracovana temata. Sice taky anglickemu humoru prilis nerozumim a bez vysvetlivek bych vetsinu vtipu nepochopil, ale skvele zpestreni vyuky. Diky :-)

Výborné, obsahuje náhodný výběr slovíček, jež jsem slyšela, zapomněla a teď díky pomůckám jako s hohoho – hoe, missile apod. si to snad již zapamatuji.

Neřekla bych, že jde o suchý anglický humor. Když si vygoogluji české vtipy, kolika se zasměji… Pěti procentům. Taky máme takové ptákoviny… :-)

Re:

treba subordinate claus je nahodou dobry :)

Nevím, jak je to skoro všechno na tu výslovnost, tak jsem docela pohořela, ale jsou tu i pěkné, třeba že Santa je severní Polák. :)

what a great fun!

Nejlepsi nakonec ;)

super clanok

Kde je vysvětlivka k poslednímu vtipu? Ten jsem zrovna nějak nedala..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od evaoslik vložený před 10 lety

Kde je vysvětlivka k poslednímu vtipu? Ten jsem zrovna nějak nedala..

Nesnažte se chytat sněhové vločky rovnou do pusy, dokud všichni ptáci neodletěli na zimu na jih.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.