Help for English

Vánoční písně na helpforenglish.cz

Komentáře k článku: Vánoční písně na Help for English

 

krásné písně a ještě lepší mít je pohromadě :)) děkuji za ně a za další soutěž.

no vida

vida, dnes jsem si s dětmi pouštěla všechny vánoční písničky, které jsou v úvodním přehledu na hlavní straně HFE, ani jsem netušila, jak se mi to bude hodit :-)

Doufám, že nevadí, když se podělím o své tipy :-) U nás v rodinné radě vyhrála na celé čáře písnička Rocking around Ch. Tree … ale potom nastal boj, vybrat zbylé čtyři :shock: a nakonec jsme zvolili Jingle bells, Rudolfa, Silent night a přes protesty jsem si vydupala Little Drummer Boy, která mě teda fakt bavila :-D :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marcela vložený před 14 lety

Doufám, že nevadí, když se podělím o své tipy :-) U nás v rodinné radě vyhrála na celé čáře písnička Rocking around Ch. Tree … ale potom nastal boj, vybrat zbylé čtyři :shock: a nakonec jsme zvolili Jingle bells, Rudolfa, Silent night a přes protesty jsem si vydupala Little Drummer Boy, která mě teda fakt bavila :-D :-D

Re:

Určitě nevadí!
Rocking Around the Christmas Tree je i na mém seznamu, stejně jako Rudolf. Ten nesmí chybět. Já navíc přidávám Three Little Drummers, Do You Hear What I Hear? a O Come O Come Emmanuel.

jeeeeeeee, už se těším! :-)

Těžko se vybírá

Opravdu se těžko vybírá. Pěkné písničky. Jen ještě vyhrát!?

Ó běda,

pouhých pět nejkrásnějších? Když je vyberu, nejsem ani v polovině tohoto seznamu a co ty další ? :-D
Můj favorit bez rozmýšlení je „God Rest Ye Merry, Gentlemen.“. hned druhá písnička „O Come, O Come Emmanuel“, nádherná „Won't Be Home for Christmas“ a je jich více a co můj nejoblíbenější sob Rudolf, na toho se musí dostat, bude to těžký výběr, ale své hlasy písničkám pošlu, i kdybych nevyhrála, to za to potěšení, které mi poskytují a to dokonce i mimo čas vánoční, :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Ó běda,

pouhých pět nejkrásnějších? Když je vyberu, nejsem ani v polovině tohoto seznamu a co ty další ? :-D
Můj favorit bez rozmýšlení je „God Rest Ye Merry, Gentlemen.“. hned druhá písnička „O Come, O Come Emmanuel“, nádherná „Won't Be Home for Christmas“ a je jich více a co můj nejoblíbenější sob Rudolf, na toho se musí dostat, bude to těžký výběr, ale své hlasy písničkám pošlu, i kdybych nevyhrála, to za to potěšení, které mi poskytují a to dokonce i mimo čas vánoční, :-)

Re: Ó běda,

A ještě další běda, kam se mi vejdou ty dvě poslední veselé, u kterých se chce tančit mezi vločkami sněhu (kdyby nějaký byl :D)?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Ó běda,

A ještě další běda, kam se mi vejdou ty dvě poslední veselé, u kterých se chce tančit mezi vločkami sněhu (kdyby nějaký byl :D)?

Re: Re: Ó běda,

Mě se taky nevešlo asi dalších šest, se kterýma jsem se těžko loučila. Třeba dostanou prostor příští vánoce :-)

UPS!…

som si pustila prve tri pesnicky a uz ich mam na zozname … ak to tak pojde dalej :-/ … ozaj su velmi pekne :)

La la la la laaa

No opravdu velice těžké vybrat i jen 5 písniček, které by se mi nelíbily :-) Včera jsem poslouchala všechny několikrát během dne a ještě teď mi zní v uších :-D Krásně to navodilo vánoční atmosféru, teď hurá na pečení :-D

Re: Ó běda,

Jé, to máte úplně stejný vkus jako já, já jsem ale nakonec „Won't Be Home for Christmas“ musela vyřadit a dát přednost klasice „Silent Night“, krásně baladě „We Three Kings“ a třem bubeníčkům Three Little Drummers)

Re: Re: Ó běda,

Já právě ty kasiky vyřadila aby byl prostor pro ty méně známě ale nádherné. Přesto, že je také poslouchám a líbí se mi.

Pěkné! Dík!

Příjemně mně překvapily některé pro mně nové písně jako třeba:Do You Hear What I Hear.Ale u některých jsem byl trochu sklamán interpretací.Třeba interpreti Waylan Bram and friends mně nenadchli.Chápu ale, že není jednoduché sehnat povolení na vystavení písní na webu od různých interpretů.Celkově se mi výběr hodně líbí.Super

Re: Re: Re:

na mém seznamu nesmí zase chybě O Come O Come, Emmanuel..
znám v podání Blackmore's night a je to prostě nádhera

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.