Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

uf

Také jsem stihla poslat odpovědi. Byla to moc zajímavá a krásná soutěž.

Jejda. Omlouvám se ale překlikla jsem se a celá zpráva se mi odeslala jen se jménem a adresou, když jsem to ještě neměla dopsané.Nevadí že jsem poslala ještě jednu zprávu,tentokrát celou a do předmětu jsem připsala oprava? :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela vložený před 14 lety

Jejda. Omlouvám se ale překlikla jsem se a celá zpráva se mi odeslala jen se jménem a adresou, když jsem to ještě neměla dopsané.Nevadí že jsem poslala ještě jednu zprávu,tentokrát celou a do předmětu jsem připsala oprava? :-)

Re:

Ne, nic se neděje.

Uffffffff :-D HOTOVO :-) 8-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

Ne, nic se neděje.

Re: Re:

Uf!:-)

Soutěž byla zajímavá, zopakovala jsem si hodně vědomostí např. ze zeměpisu a dozvěděla se i něco nového. Zajímavé by bylo zveřejnění vyhodnocení odpovědí u otázek 9, 12 a 17.

such a stupid mistake

Dobrý den, právě jsem poslal odpovědi, ale pak jsem si všiml, že u 14. otázky mám napsanou blbost – počasí z 19. prosince. (namísto 9.12.) :-)
Já vím, že to už se uznat nedá, ale hlavně se nelekněte, že bych nějak cestoval v čase. :-D

Hezký zbytek večera

Hotovo

Hurááá, taky jsem už odeslala hotové otázky. A teď budu s napětím čekat. Přeji všem přijemné čekání a krásný adventní čas. :-)

Ach jo…

Nestihl jsem to. Otázky jsem si pečlivě zaznamenával (přesto jsem dvě propásl) a vypracovával a teď koukám na hodiny a ono 23:56, a to jsem jich zatím vyplnil jen 6. Příště nesmím zaspat…Držím všem ostatním palce. Ale příště vyhraju já! :)

omluva

je právě 0.04 a já odeslala otázky. Fakt jsem to z práce dřív nestihla. Uznáte mi to ještě??? Jestli ano, moc děkuju, jestli ne (vím, pravidla jsou pravidla)tak neva, aspoň jsem něco udělala pro sebe . Otázky byly bezva a už se těším na vyhodnocení. Krásné vánoce a hlavně pokračujte i v příštím roce.

to jsem dopadla

všechny otázky jsem si poctivě zapsala, ale pak jsem nějak nestihla poslat odpovědi… to by člověk nevěřil :-)

Vyhlášení

Můžu se zeptat, kdy se dozvíme výsledky? Jinak super soutěž, opravdu jsem se něco dozvěděla a i jsem si to užila. Přeji všem krásné Vánoce a mnoho zdaru nejen ve studiu angličtiny i v příštím roce :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Laiki vložený před 14 lety

Vyhlášení

Můžu se zeptat, kdy se dozvíme výsledky? Jinak super soutěž, opravdu jsem se něco dozvěděla a i jsem si to užila. Přeji všem krásné Vánoce a mnoho zdaru nejen ve studiu angličtiny i v příštím roce :)

Re: Vyhlášení

Vyhlášení vítěze bude ve středu 23. prosince, těsně před štědrým dnem. :-)

kse budou?

ty výsledky budou zveřejněny n tomto odkazu nebo budou někde jinde?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Vyhlášení

Vyhlášení vítěze bude ve středu 23. prosince, těsně před štědrým dnem. :-)

Re: Re: Vyhlášení

závist tomu, kdo dostane tenhle úžasný dárek :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.