Help for English

Grammar Theme Park: Easter (Pre-Inter)

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: Easter (Pre-Inter)

 

Výborný test na kterém jsem zjistil, že mám ještě mezery!

Áno, aj ja som to zistila, ale už medzery teraz nebudú…:-)

Re: Easter Sunday

Ano, jistě. SUNDAY. Už je to tam. Díky.

asi mam totalni nedostatky ale on byl na krizi vazne nahy ? ja mam porad za to ze ma pres bedra nejaky habit…nebo je tak ted aspon zobrazovan…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Kallyova vložený před 15 lety

asi mam totalni nedostatky ale on byl na krizi vazne nahy ? ja mam porad za to ze ma pres bedra nejaky habit…nebo je tak ted aspon zobrazovan…

Re:

To mu dala prý až později církev. Je jasné proč. Představte si na všech soškách v kostelích apod., představte si chudáky pobožné sochaře a malíře… jak se všichni snaží zobrazit ‚private parts‘ Božího Syna.

konečně !!! 100 procent asi tak po půl roce. škoda, že je to jen pre-intermediate

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

konečně !!! 100 procent asi tak po půl roce. škoda, že je to jen pre-intermediate

Re:

jojo, taky jsem se tady musela „zahojit“ :-D.

Re: Re:

docela mi trvalo, než jsem vypátrala co je ‚loin cloth‘, poradil mi až Seznam.

Docela dobrý tip pro černo…hm kostelníky, vrátit to do původního stavu, určitě by něměli problém s návštěvností puberťáků :-D :-D Doufám, že jsem nikoho neurazila :-)

:D Snad ani nebudu rikat kolik sem mela bodu, ale super testik.

otázku 7 jsem netušil co odpovědět všude se kristus na kříži vyobrazuje jako oděný bederní rouškou tak mě jako správná odpověď totally vůbec nenapadla a marně jsem přemýšlel která z ostatních má nejblíže k českému téměř.

woo-hooo 100 percent ! :)

Re:

Měla jsem ten samý problím, slovo totaly jsem také zamítla ze stejného důvodu…

Konečně zlepšení, které mě udrží u učení 90%.

wow 100% :-D

po dlouhé době zase 90% :)) jedna chybka v předložce, kdybych trochu více přemýšlela, tak by tam nemusela být :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.