Help for English

Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

Komentáře k článku: Velká soutěž o studijní pobyt v UK!

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sopy345 vložený před 14 lety

kse budou?

ty výsledky budou zveřejněny n tomto odkazu nebo budou někde jinde?

Re: kse budou?

Řekl bych, že to bude ve článku na hlavní stránce, jako ta soutěž s E.A Poem. Ale snad nikomu neudělá problém kliknou i sem ne?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sopy345 vložený před 14 lety

kse budou?

ty výsledky budou zveřejněny n tomto odkazu nebo budou někde jinde?

Re: kse budou?

Vydáme to jako samostatný článek včetně přehledu otázek a odpovědí na ně.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: kse budou?

Vydáme to jako samostatný článek včetně přehledu otázek a odpovědí na ně.

Re: Re: kse budou?

Bude to zřejmě nejlákavější a nejúspěšnější soutěž, jako jste zde zatím na tomto webu zrealizoval, zveřejníte také, kolik lidí se zúčatnilo, respektive, kolik platných zpráv vám přišlo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Neregistrovaný uživatel vložený před 14 lety

Re: Re: kse budou?

Bude to zřejmě nejlákavější a nejúspěšnější soutěž, jako jste zde zatím na tomto webu zrealizoval, zveřejníte také, kolik lidí se zúčatnilo, respektive, kolik platných zpráv vám přišlo?

Re: Re: Re: kse budou?

Ano, počet soutěžících určitě prozradím.

I Vy jeden šibale

Chcete aby to byl krásný dárek k Ježíškovi (nebo Santa Clausovi? :-D ), že jo. To je nápad, vynikající, akorát my jsme hodně napnuti, na koho se štěstí usměje.
Opět se Vám něco povedlo. :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martina Šteflová vložený před 14 lety

Re: Re: Vyhlášení

závist tomu, kdo dostane tenhle úžasný dárek :-)

Re: Re: Re: Vyhlášení

to tedaaa! moje slova! to by mi udělalo radost ještě víc, než cokoli ostatní

V úterý večer jdeme na Avatara abych nebyla ve středu jako spráskaný pes až to nevyhraju. Ale co! Přála bych to aspoň kolegyni z práce. Komukoliv, kdo by se tam normálně nedostal, bude vděčný/á a užije si to. A pochvala nám, co jsme potrápili hlavy. Díky CUP a Markovi! Třikrát hurá! K.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ing. Tomáš Smutný vložený před 14 lety

V úterý večer jdeme na Avatara abych nebyla ve středu jako spráskaný pes až to nevyhraju. Ale co! Přála bych to aspoň kolegyni z práce. Komukoliv, kdo by se tam normálně nedostal, bude vděčný/á a užije si to. A pochvala nám, co jsme potrápili hlavy. Díky CUP a Markovi! Třikrát hurá! K.

Re:

Tak pak je lepčí to pustit z hlavy a mrknout sem až na Nový Rok. bylo by co oslavovat. Mne to také zklamalo, ale rozhodnutí je na Markovi.V každém případě je to napínavé jako nikdy, je to šok, protože soutěž po vyhlášení byla vždy i vyhodnocena. MOžná kdyby to bylo uvedeno, tak bych nemusela být v oráci tak natěšená a nedočkavá. :D ale to je právě o tom, že je tu vždy něco překvapivého, nového a proto mám tento web tak ráda.

Jsem moc ráda, že se mi povedly poslat odpovědi, dalo mi to docela zabrat, ale když ta cena je úúúžo. :-)
Tak teď už budu jenom napnutá, kdo bude ten šťastlivec. Závidím už dopředu :-) Cena je opravdu parádní a celá tato soutěž je vlastně taky ocenění tvůrců HFE. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re:

Tak pak je lepčí to pustit z hlavy a mrknout sem až na Nový Rok. bylo by co oslavovat. Mne to také zklamalo, ale rozhodnutí je na Markovi.V každém případě je to napínavé jako nikdy, je to šok, protože soutěž po vyhlášení byla vždy i vyhodnocena. MOžná kdyby to bylo uvedeno, tak bych nemusela být v oráci tak natěšená a nedočkavá. :D ale to je právě o tom, že je tu vždy něco překvapivého, nového a proto mám tento web tak ráda.

Re: Re:

Jo, chci vás prostě ještě potrápit. :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re:

Jo, chci vás prostě ještě potrápit. :-)

Re: Re: Re:

Je mi to jasný:D

no teda celkem mi to uběhlo..vyhlášení je už zítra ráno!! :-) tak to jsem zvědavá, kdo z nás bude ten šťastný :-)

:o)

Tak to máme všichni za pár.! PS:Avatar byl moc pěkný. Pozdravy všem, K.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.