Help for English

Unit 6 - Kontrolní test A

Komentáře k článku: Unit 6 - Kontrolní test A

 

Byla jsem asi nepozorná, mám jen 50 % :?

Dlho som tu nebola, ale 60%. Vo vete s rádiom, som si myslela, že ho nechce počúvať a nie, že ho nepočuje.Auto­maticky som ho dala vypnúť. :-D
Veta, že ho nechce počúvať by bola ako?Vďaka

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Ajkan vložený před 14 lety

Dlho som tu nebola, ale 60%. Vo vete s rádiom, som si myslela, že ho nechce počúvať a nie, že ho nepočuje.Auto­maticky som ho dala vypnúť. :-D
Veta, že ho nechce počúvať by bola ako?Vďaka

Re:

bylo by tam sloveso LISTEN, a spíše I DON'T WANT TO LISTEN než I CAN'T LISTEN.

60% standard, napoprvé po 2 letech to jde..zlepším se.. 8-)

Libuna

Jsem tady poprvé :oops: stydím se – 30%- musím se nad sebou zamyslet-spíše více učit. Ale moc se mi tady líbí, myslím že se zde můžu hodně zdokonalit. Rady u špatných odpovědí – to je fantastické. Moc děkuji

Zelam vsetkym krasne Vianoce…aj ja som tu po prvykrat, test som urobila na 60%…velmi sa mi tu paci :-D a dakujem Marekovi Vitovi ze sa venuje niecomu takemu ako je online anglictina na nete..Dakujem :-D

hm

ja si stejnak myslim ze nejlip se naucis prave v te zemi jinak vse spatne krom dvou otazek

90 %… to jde :-). Fajn opáčko.

3chyby,nic moc,snad příště to bude lepší

Kingacek

HIM je pádové osobní zájmeno pro mužský rod. Scarlett je ale žena, a i kdybyste to nevěděli, poznáte to podle slovíčka ACTRESS – herečka.

Tohle me fakt dostalo 4) otazka !

dekuju boze ze na svete existujou takovy chytry lidi !! :)

???

100% 8-)

Ale je zvláštní, že umim toho více z úrovně Intermediate než ze Starter :D :D :D

Na prvním stupni jsem to trochu flákal :D

80%…chce to se ještě učit

Bude to lepší?

Dobrý den, mám 100%, ale myslím, že proto, že jsem to VIDĚLA při procházení článků, takže když to znovu vidím, dokážu to doplnit, kdybych ale měla větu sama vytvořit – no bylo by to horší. Myslíte, že se to zlepší? Btw – díky za Vaší práci, je prostě skvělá.

pane vít,obdivuju vás.

tri chyby.........uz je to trochu lepsi,ale v praxi stejne nemam sanci :-( :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.