Help for English

Unit 6 - Kontrolní test A

Komentáře k článku: Unit 6 - Kontrolní test A

 

ty jo..celkem mě to vypeklo.. jinak co ten heavy metal?to je jedna z nejlepší muziky :-)

no na to,že jsem se věnovala angličtině skoro celý život,pak dlouho pauza a teď se jí začínám věnovat znovu…takže si vše oživuji atd.,tak mám 70% žádná sláva na to jak je to lehké :oops:

hm… 50%, to jsem asi předzačátečník (nová kategorie) :oops:

Má tady snad někdo něco proti Heavy metalu? :-D

kruci ..... ja tu ajinu nesnáším…mužu se učit jak dlouho chci stejne si to nepamatuju a věčně něco nechápu…ale dneska 40% na tu hrůzu to ujde.. :? :-)

Starter?

Promiňte, ale opravdu si myslím, že pro začátečníky je tenhle test moc těžký. Podle MacMillana zahrnuje úroveň „Starter“ znalost 300 slov.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Hesiona vložený před 13 lety

Starter?

Promiňte, ale opravdu si myslím, že pro začátečníky je tenhle test moc těžký. Podle MacMillana zahrnuje úroveň „Starter“ znalost 300 slov.

Re: Starter?

Vždyť je to test založený na probraných lekcích!

ooooooooooooo­ooooooooooou já bych se za sebe stiděla jsem ještě dítě ale měla jsem hodně slabé výsledky :-(

Heavy metal

a nešlo mi do hlavy o co v tejto otazke ide …vobec ma nenapadlo ze ide o druh hudby … ja som to zobral hned ako „tazky kov“ a nešlo mi to do hlavy. Ale odpoveď na tuto otazku mam spravnu :D

sakra

to se snad nedá todleto :?:

JEANS

dostalo ma to ,,, uvažoval som nad tym ale nakoniec som nepriradil nič a bola to chyba :D: D nevadi vieme do bududcna

No, čekala jsem, že dopadnu hůř. Ale 50% ujde… :)

@Beast – Já jsem to pochopila stejně :-)

60% rulez ha ha

Som to skusil bez lekcii a 20% vravi ze to takto asi neide :-(

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.