Help for English

Chad Vader 1x02

Komentáře k článku: Chad Vader 1x02

 

to je ale dlouhý a suprový článek, kde na to berete čas?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

to je ale dlouhý a suprový článek, kde na to berete čas?

Re:

Jo, trošku jsem to dnes přehnal. :-)

:-D Ale moc hezky jste to přehnal.

Tisíceré díky!

Marek na hrad!!! :-D

Diky

Tohle nema chybu

V některém z nedávných testů bylo idiomatické spojení „What's with …“. Je to to stejné jako „What's UP with“?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 14 lety

V některém z nedávných testů bylo idiomatické spojení „What's with …“. Je to to stejné jako „What's UP with“?

Re:

Ano, myslím, že je to podobné.

It occurs to me

Tak jsem zjistilo, že tohle slovíčko už leta vyslovuju úplně blbě! :oops:

Trochu me prekvapilo ze u WONDER mate uvedeno ze se da pouzit prakticky ve vsech casech v tom vyznamu v jakem to tam je. Matne si vzpominam (ale tedy asi spatne) z help fora ze jste se zminil ze snad v minulem case prostem je to pouze v tom originalnim vyznamu DIVIT SE..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 14 lety

Trochu me prekvapilo ze u WONDER mate uvedeno ze se da pouzit prakticky ve vsech casech v tom vyznamu v jakem to tam je. Matne si vzpominam (ale tedy asi spatne) z help fora ze jste se zminil ze snad v minulem case prostem je to pouze v tom originalnim vyznamu DIVIT SE..

Re:

Kdybyste si vzpomněl konkrétně (nejen matně), podíval bych se, co jsem to tam vlastně říkal.

great job!!! :-D

Re: Re: dalsi dil

Už to mám připravené… ještě dodělat. Bohužel mě teď zavalily nějaké starosti a k tomu se nakupila hromada jiné práce, takže teď dělám spíš takové ty jednohubky jako krátké testíky apod.

Ale nebojte, třetí díl bude.

prostě úplně nej! :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od littlewolf vložený před 14 lety

prostě úplně nej! :-)

Re:

Souhlasím, je to absolutně super :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.