Help for English

Ohlédnutí za rokem 2009

Komentáře k článku: Ohlédnutí za rokem 2009

 

..

Ďakujem za všetko v do NOVÉHO ROKU všetkým len to najlepšie…

3× hurá pro HFE!

i já jsem se těšila na tenhle článek, je to pro vás (ale pro mě taky) jistě velmi povzbuzující vidět ty statistiky a pak komentáře lidí, které následují! mooooc děkuju za vaši práci, HFE mám jako první záložku v mozille, chodit sem každý den je už jakási tradice, a to se třeba ani neučím nebo nečtu článek, ale hnedka mi to navodí dobrý pocit, když sem přijdu! prostě super, přeju jen to nejlepší do nového roku, at máte hodně síly na to vysedávání u pc a psaní dalších skvělých článků! už se těším na další setkání HFE! :-)

Připojuji poděkování za všechno, co pro nás děláte.

Nebýt tady toho webu,tak nevim…občas při vyuce si nejsem jist a prvni co cvakam do netbooku prede mnou je helpforenglish.cz :) a ne jenom v tehle situaci…moc diky za Váš web :-)

Dekuji, vam, za vasi neocenitelnou praci, moc mi pomahate.....­...,,It's bet­ter and better", jak tvrdi my kolegove v zamestnani. Diky vam!!!!!!! Happy new year....... :-) :-) :-)

další statistiky

Dobrý den,
dost by mě zajímalo ještě kolik lidí z těch všech návštěvníků je registrovaných a kolik lidí co čte web chodí také na fórum. V procentech stačí.

Šlo by to z těch statistik nějak vytáhnout? Díky a hezký den. :)

Pilda

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pilda vložený před 14 lety

další statistiky

Dobrý den,
dost by mě zajímalo ještě kolik lidí z těch všech návštěvníků je registrovaných a kolik lidí co čte web chodí také na fórum. V procentech stačí.

Šlo by to z těch statistik nějak vytáhnout? Díky a hezký den. :)

Pilda

Re: další statistiky

Mělo by to jít, ale nevím jak a nevím, jak pracné by to bylo.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.