Help for English

Grammar Theme Park: Help for English

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: Help for English

 

Mega nápad, to gratuluju.
Já mám štěstí na překlepy, zrovna jsem se překlikl v té 1. otázce, stydím se :oops:

10000? to je dost :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od blahetal vložený před 15 lety

10000? to je dost :-)

Re:

Ano, to je opravdu dost a moc nás to těší.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Ano, to je opravdu dost a moc nás to těší.

Re: Re:

Pokud si dobře vzpomínám, v lednu jste vystavil nějaké statistiky návštěvnosti, počtu článků atd. za roky 2006 a 2007. Bylo by fajn, kdybyste někdy po Novém roce zveřejnil i údaje za rok 2008 :-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 15 lety

Re: Re:

Pokud si dobře vzpomínám, v lednu jste vystavil nějaké statistiky návštěvnosti, počtu článků atd. za roky 2006 a 2007. Bylo by fajn, kdybyste někdy po Novém roce zveřejnil i údaje za rok 2008 :-).

Re: Re: Re:

Ano, tradici novoročních článků hodlám držet. Tam se statistiky objeví.

:-) tj jako uuffff, bez chyby, to by byla celkem ostuda mít tady chyby, jako samozřejmě ne tak pokročilí studenti můžou chybovat, to neříkám, ale občas mi přijde, že jak se učím už těžší věci, tak pak začnu někdy v těch lehkých hledat a vědu a… :-D ale pěknej nápad

Milé…štatistika veľmi priaznivá… aj ja patrím k tým davom.Vždy tu nájdem podnetné nápady a informácie, ďakujem Vám.

Pro posílení sebevědomí jeden jednodušší testík za čas neuškodí :-)

100%

Neuvěřitelné mám 100% :idea: :idea: Ale jinak nenavidim ajinu je strašná.Taková matika tak ta je libová. :-D

Re:

Ahoj

Pitomá chyba

Hloupá chyba v poslední větě mě připravila o 100 procent. Škoda. Myslel jsem si, že tam bude „There are“…Proč jen jsem to tam nedal??!

I like ‚Help for English‘ because I always find what I'm looking for … and often even more :)

slabota

mam to jen na 60% :-(
Ještě se musim hodně učit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.