Help for English

Obecný test (elementary) #5

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 5

 

mam 100% jupiiiiiiii :-D

tak nic no

70% na elementary bych měla mít sto :-(

No, tak ja se taky pochlubim i kdyz to asi nikoho moc zajimat nebude – 95% – sejmulo me to kolo, v tech predlozkach mam binec :-(

to se to zase vymňoukla

:oops:

Cha.. prvních stoprocent :)

Re: Předložka v tázací větě a sloveso HAVE.

na to vás odkážu do sekce ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY, tam najdete články věnované jak určování času, tak slovesu HAVE (je to v UNIT 3).

Re: ..Taky kolo :)

JJ…su na tom uplne stejne …taky kolo… ale to se jako mam naucit tisic spojeni nazpamet???!!! asi jo, ale casem a nejak nenasilne:)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od martin13meli vložený před 15 lety

Re: ..Taky kolo :)

JJ…su na tom uplne stejne …taky kolo… ale to se jako mam naucit tisic spojeni nazpamet???!!! asi jo, ale casem a nejak nenasilne:)

Re: Re: ..Taky kolo :)

jj

lolut

Pěkný zest,ale u té otázky č.1 jsem zaváhal.....

práve študujem anglinu a tu som pochopila všetko, s čím som mala doteraz nejaký problém…je to super… :-D

Re: lolut

Já jsem taky zaváhal, ale nakonec jsem to dal dobře.

Díky

:-D zítra píšeme písemku z elementary a tato stránka mi moc pomohla, moc vám děkuji :-D

tohle je první test, který mám na 100 % 8-) jen doufám, že né na dlouho poslední :-)

100%

100%celkem dobré, nemyslíte? Na to že anglicky se učím pouze od šesté třídy.

prosím vás pane Marku co přesně je špatně u otázky 3 odpověď c já bych větu laura jim řekla že se jí ten film velmi líbí takhle přeložil

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.