Help for English

The right word (Upper-intermediate) #2

Komentáře k článku: The right word (Upper-intermediate) 2

 

Zase 80 % :)

This ia kinda unbeliavable 100 pct since I was just guessing number 5.

90%

ta pětka se mi líbí :))

90, nějak mi nedocvakla šestka :-)

moc pěkné

Pane Vít, musím moc poděkovat za tento typ testů. Díky!!!

mě zase trojka, taky 90

100% tohle se mi libi :-) tohle bylo in my book trosku lehci nez predchozi testik ale stejne sem se naucil par novych spojeni…

90%..mě nedošla hnedka 1) .I tak vážně výborný typy testů..hned několik nových spojení jsem se přiučila :)

Těším se na další podobný test.Chtěla bych CAE, ale připravuju se sama, je to delší cesta.Tak díky za pomoc.

Tak se 100% se proste musim taky pochlubit ;-)
Nejvic mi ale dalo zabrat vzpomenout si jak se pise to blby „raise“ :?

tak lepší než minule! tentokrát jsem vyzkoušela druhou strategii a taky to nebyla sláva, ale mooc pěkný testík! a tedka si zapamatovat všechna ta nová spojení! :-)

90, díky za super test

In my book

Diky za velmi prinosny test. Mela bych jen jeden dotaz – se spojenim „in my book“ jsem se dosud nesetkala – jak moc se to pouziva a jde predpokladam spise o informal english…? Predem moc dekuji za odpoved.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Clarinois vložený před 14 lety

In my book

Diky za velmi prinosny test. Mela bych jen jeden dotaz – se spojenim „in my book“ jsem se dosud nesetkala – jak moc se to pouziva a jde predpokladam spise o informal english…? Predem moc dekuji za odpoved.

Re: In my book

Používá se často často. Je to idiomatická vazba, určitě trošku neformální, ale to nijak neubírá na její důležitosti.

50%.diky za testik.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.