Help for English

National Geographic Footprint Reading Library

Komentáře k článku: National Geographic Footprint Reading Library

 

Tak to vypadá opravdu skvostně. Jsem jedna z těch, co jim něco takového opravdu chybělo. Asi počkám na Englishbooks day a něco objednám. Díky za recenzi.

Tak to mne moc láká

Teď jsem se dívala na EB, tyto knihy tam jsou za 95,– Kč a ty tituly vypadají moc zajímavě.
Také asi počkám na Englishbooks day :-D

vynikající

Podle mne je zjednodušená četba vůbec ten nejlepší způsob jak se učit. Je to totiž zábava a člověk najednou úplně zapomene, že je to v cizím jazyce. Díky tomu jsem se seznámil s takovými autory, které mě ani nenapadlo číst, když jsem chodil do školy (dnes je mi 47). Pokud je k tomu i CD, tak to poslouchám při delších jízdách autem.

zajímavé

učitelé si budou moct do výuky vybrat zajímavá témata i pro dospělé studenty, počkám na EBD … :-)

úrovně

koukala jsem na EB, jak poznám, o jakou úroveň u konkrétní knihy jde?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

úrovně

koukala jsem na EB, jak poznám, o jakou úroveň u konkrétní knihy jde?

Re: úrovně

Kliknete-li na určitou knihu, úroveň je uvedena.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lenka Jedličková vložený před 14 lety

úrovně

koukala jsem na EB, jak poznám, o jakou úroveň u konkrétní knihy jde?

Re: úrovně

Úroveň je ale dle mého názoru nutno brát s rezervou. Např. u knih s 3000 slovíčky píšou, že je to pro úroveň C1 – na úrovni C1 by už student neměl mít sebemenší problém s originálními materiály National Geographic apod. Tam bych už po zjednodušené literatuře a po „readers“ nesahal.

Viděl bych to tak, že od uváděné úrovně si odečtěte jedničku. Co oni tvrdí, že je pro A2 (800 headwords) je spíše pro A1, čemu říkají B1 je tedy A2 apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Tak to mne moc láká

Teď jsem se dívala na EB, tyto knihy tam jsou za 95,– Kč a ty tituly vypadají moc zajímavě.
Také asi počkám na Englishbooks day :-D

Re: Tak to mne moc láká

Můžete mi prosím říct, co je to Englishbooks day ?
Díky :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jindra vložený před 14 lety

Re: Tak to mne moc láká

Můžete mi prosím říct, co je to Englishbooks day ?
Díky :-)

Re: Re: Tak to mne moc láká

jojo, už jsem to zjistila. Jen si nevybavuji, že bych někdy nějaké heslo viděla. Je pouze na hlavní stránce HFE?

objednané :-D, dúfam že sa tam dozviem niečo zaujímavé :-)

Náhodně 1× za měsíc – v květnu ještě nebyl. Na hlavní stránce je vždycky takový pěkný animovaný obrázek – logo, to se nedá přehlédnout. Je to tu celý den a musíte si přečíst článek, kde je uvedeno heslo pro tento den, to heslo musíte zadat do objednávky a máte 20% slevu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Náhodně 1× za měsíc – v květnu ještě nebyl. Na hlavní stránce je vždycky takový pěkný animovaný obrázek – logo, to se nedá přehlédnout. Je to tu celý den a musíte si přečíst článek, kde je uvedeno heslo pro tento den, to heslo musíte zadat do objednávky a máte 20% slevu.

Re:

Děkuju, zrovna jsem přemýšlela, jestli už byla akce na tento měsíc. :-) Hned ji využiju na uvedené knížky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od enjula vložený před 14 lety

Re:

Děkuju, zrovna jsem přemýšlela, jestli už byla akce na tento měsíc. :-) Hned ji využiju na uvedené knížky.

Re: Re:

Jo, také se těším a číhám a hned si nějakou knížku objednám. MinuLe jsem se objednala Titanik, byla to knížečka,a CD na poslech a CD-ROM na aktivní práci, doporučuji, protože tam je i o lodi i o filmi, Leonardo tam září a vysvětlení je parádní -já tyhle povzbujucí knížky miluji a tohle mně určitě bude bavit – ani ne dlouhé na únavu ani ne krátké na inspiraci a procvičení. Doufám, že setkáním se čekání moc neprodlouží. :D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Re: Re:

Jo, také se těším a číhám a hned si nějakou knížku objednám. MinuLe jsem se objednala Titanik, byla to knížečka,a CD na poslech a CD-ROM na aktivní práci, doporučuji, protože tam je i o lodi i o filmi, Leonardo tam září a vysvětlení je parádní -já tyhle povzbujucí knížky miluji a tohle mně určitě bude bavit – ani ne dlouhé na únavu ani ne krátké na inspiraci a procvičení. Doufám, že setkáním se čekání moc neprodlouží. :D

Re: Re: Re:

Nebojte, už brzy to přijde :-)

Souhlas

Učení se zjednodušenou četbou je super. S Footprint Reading Library jsem se už setkal a jsou vážně nádherné. Malá chybka na kráse je jen ta délka, pro nás více textu je lépe než více obrázků. Nicméně k tomu zase slouží jiné publikace (viz Zjednodušená četba). Takže, ještě jednou, souhlas 100%.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.