Help for English

Minulé časy (Geoffrey Chaucer)

Komentáře k článku: Minulé časy (Geoffrey Chaucer)

 

Re: Re:

mám Operu, všechno mi funguje bezvadně, až na tenhle článek, kde mi o ty výsledky docela šlo, protože jsem se to pečlivě učila :-) zhruba tuším, kde ty chyby mám, ale stejně bych byla radši, kdybyste mi to mohl napsat…díky
jinak fakt super stránky, každý den se z nich dvě hodiny učím a konečně mám pocit, že tomu rozumím

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Falcco1 vložený před 14 lety

Re: Re:

mám Operu, všechno mi funguje bezvadně, až na tenhle článek, kde mi o ty výsledky docela šlo, protože jsem se to pečlivě učila :-) zhruba tuším, kde ty chyby mám, ale stejně bych byla radši, kdybyste mi to mohl napsat…díky
jinak fakt super stránky, každý den se z nich dvě hodiny učím a konečně mám pocit, že tomu rozumím

Re: Re: Re:

To je divné, Opera by to měla zvládat v klidu. Zkuste jiný prohlížeč (IE, Chrome, Mozilla, Firefox) a klikněte na vyhodnotit a napište si správné odpovědi.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

To je divné, Opera by to měla zvládat v klidu. Zkuste jiný prohlížeč (IE, Chrome, Mozilla, Firefox) a klikněte na vyhodnotit a napište si správné odpovědi.

Re: Re: Re: Re:

ok, díky…
ještě mám jednu prosbu…Jak byste doplnil časy do věty Since you (leave) school, you (travel) a lot. Asi je uplně jednoduchá, ale já se do ní nějak zamotala.
díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

To je divné, Opera by to měla zvládat v klidu. Zkuste jiný prohlížeč (IE, Chrome, Mozilla, Firefox) a klikněte na vyhodnotit a napište si správné odpovědi.

Re: Re: Re: Re:

A ještě se moc omlouvám, že otravuju, ale mám ještě jednu větu z učebnice New success at First Certificate. Before I got this job, I (work) for a bank for three years. Dala bych had worked, ale ve výsledcích je worked. Je ta moje verze špatně? Nevím, jestli jí učebnice nebere třeba jen proto, že předminulý čas se v této kapitole ještě nevysvětloval.
Nicméně…učebnici asi odkládám a budu se učit podle vašich stránek

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re: Re: Re:

To je divné, Opera by to měla zvládat v klidu. Zkuste jiný prohlížeč (IE, Chrome, Mozilla, Firefox) a klikněte na vyhodnotit a napište si správné odpovědi.

Re: Re: Re: Re:

V souvětích, kde je ve vedlejší větě BEFORE se předminulý čas nepoužívá. Musím na to napsat článek. Jeden tu u nás je (od jiného autora), ale ten to má špatně napsané. Budu muset předělat.

:D

100% – ale pred prvým semestrom na výške som mala možno 70%, no som rada, že v tom mám konečne upratané a ešte aj po roku si to pamätám:D

Chtěla bych se jen pozeptat. Ve druhém políčku.. „thinking about the question which the Queen ..... " já to pochopila tak, že přemýšlí o tom, jakou otázku mu teprve položí, tím pádem, mohlo by tam býti "was going to ask“ ? Čímž bych měla na mysli, co má v úmyslu udělat.

zdravim, jen jsem se chtel zeptat jestli tam je preklep ve vete: kdyz nenasel odpoved teda jestli to tak ma byt. Je tam slovo aswer a to neznam, podle me by tam melo byt answer. Jinak paradni stranky :)

Dobrý den, dělal jsem si tento test a u věty, kdy přemýšlel o otázce, kterou kdyby nezodpověděl, zemřel by, jsem dal třetí kondicionál. A špatně. V zhledem k tomu, že příběh neznám, z úryvku není možné posoudit zda na otázku již správně odpověděl a teď už to má za sebou a jede si pryč lesem (3.kond) nebo ho zodpovězení teprve čeká (2.kond).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.