Help for English

TABULKY do hodin angličtiny

Komentáře k článku: TABULKY do hodin angličtiny

 

Díky

Děkuju moc za Vaši snahu i za skvělé tabulky. PS: Neuvažujete, že byste je dali někdy případně do jednoho PDF?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od PepaR vložený před 14 lety

Díky

Děkuju moc za Vaši snahu i za skvělé tabulky. PS: Neuvažujete, že byste je dali někdy případně do jednoho PDF?

Re: Díky

No to bych nedelala, protoze pak by mohli mit nekteri problem stahnout tak veliky soubor. Ale pokud to potrebujete, jsou free softwary, ktere umi slucovat jednotlive pdf do jednoho.

Tak toto je super. Mám matematickú pamäť (do mysle sa mi vryjú čísla a tabuľky – aj keď ich vidím len chvíľu a suvislý text za ten svet nie), preto oceňujem všetky tabuľky, ktoré tu nájdem, lepšie a rýchlejšie sa učím a dlho si ich pamätám. A teraz mám pekne pohromade všetky dôležité. Ďakujem

Vidíte to, já mám zase krátkodobou paměť. Na zkoušky to stačí, ale v hlavěmi to nezůstane :--)

Jen houšť

všechny tvoje tabulky se na mne usmívají z mé nástěnky. Hodně mi pomohly a popostrčily dál, takže se těším na další tvoje nápady. :-D
Moc děkuji za tvou podporu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od georgia vložený před 14 lety

Jen houšť

všechny tvoje tabulky se na mne usmívají z mé nástěnky. Hodně mi pomohly a popostrčily dál, takže se těším na další tvoje nápady. :-D
Moc děkuji za tvou podporu.

Re: Jen houšť

Nástěnku mám taky. Jenom se nenašel nikdo, kdo by ji pověsil :-), takže se všechny tabulky povalují kolem počítače.

moc děkuju! :) hned se mi bude líp učit! :)

úžasnééé!

bezvadné pomůcky, a v tabulkách fakt přehledné díky moc

No prostě fenomenální..­......děkuji za pomoc :-) jasné, přehledné a výstižné

Zdravím! V prvom rade ďakujem za SUPER stránky. Veľmi mi pomáhate pri učení sa angličtiny. Mám len jednu pripomienku – nemohli by ste sem (do časti Tabuľky do hodin angličtiny) dať (doplniť) tabuľku so stupňovaním prídavných mien? Moc ďakujem!!!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MiroslavG vložený před 11 lety

Zdravím! V prvom rade ďakujem za SUPER stránky. Veľmi mi pomáhate pri učení sa angličtiny. Mám len jednu pripomienku – nemohli by ste sem (do časti Tabuľky do hodin angličtiny) dať (doplniť) tabuľku so stupňovaním prídavných mien? Moc ďakujem!!!

Na to myslím není potřeba tabulka. Myslíte -ER/-EST a MORE MOST?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman Svozílek vložený před 11 lety

Na to myslím není potřeba tabulka. Myslíte -ER/-EST a MORE MOST?

Dík! Myslel som nepravidelné stupňovanie.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MiroslavG vložený před 11 lety

Dík! Myslel som nepravidelné stupňovanie.

Těch taky moc není. Tabulka mi přijde v tomto případě zbytečná.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.