Help for English

Slovíčka z písní (a jiné okruhy slovní zásoby)

Komentáře k článku: Slovíčka z písní (a jiné okruhy slovní zásoby)

 

Wish you were here

Jo, jo..pamatuju si jako dnes jak jsem si kdysi dávno překládal text této písně a slovíčko tell jsem si v slovníku nehledal, protože jsem (samozřejmě) věděl, co znamená. Ale nějak mi tam nepasovalo…
Pak jsem si ho radši v tom slvníku pohledal a zjistil, že ono neznamená jen to ‚hovořit‘, ale i něco úplně jiného…
A pak mi tam už najednou celkem pasovalo :-)

Re: Re: Re: Re: Prosba

Nevím, hledejte.

Re: Re: Re: Re: Prosba

Pokud dělám „pracovní listy“, samozřejmě, že si to vymýšlím. Přeci nemůžu používat cizí práci ke svému vlastnímu prospěchu?

Re: Re: Re: Re: Prosba

Jistě, proč ne? Když tam bude zajímavá gramatika, můžete se zaměřit i na ni, můžete probrat zajímavá slovíčka, probrat např. nějaké hovorové tvary atd atd. Záleží na písničce.

song for word-stock

SUM 41 – Confusion And Frustration In Modern Times.(please add this song,it´s my favourite. Thanks) :-) :?:

song for word-stock

or Sum 41 – Fat Lip :-)

Re: Re: Re: Re: Prosba

Na text a hudbu se vztahují autorská práva. Takže kdybyste to chtěla tisknout a prodávat s textem a s nahrávkou, bylo by to nelegální. Pokud byste to dala na internet s textem a nahrávkou, bylo by to nelegální.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.