Help for English

Slang Rules!

Komentáře k článku: Slang Rules!

 

Dnes mi kniha přišla, naprosto super! Všichni by si ji měli koupit :-) S touto knihou určitě budu seriálům rozumět lépe.

Díky za tip! Recenze roku :-)

Re:

Fakt ti přišla? Mě dneska napsali, že ji budou mít znova naskladě až za tři týdny. Docela mě to naštvalo.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 14 lety

Re:

Fakt ti přišla? Mě dneska napsali, že ji budou mít znova naskladě až za tři týdny. Docela mě to naštvalo.

Re: Re:

Nojo, protože jste je najednou chtěli všichni. McKay byl mezi těmi rychlejšími. Oni je ale snad brzy zase budou mít.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Battlefield vložený před 14 lety

Re:

Fakt ti přišla? Mě dneska napsali, že ji budou mít znova naskladě až za tři týdny. Docela mě to naštvalo.

Re: Re:

Asi jsem stálý zákazník a už se mnou rovnou počítali :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 14 lety

Re: Re:

Asi jsem stálý zákazník a už se mnou rovnou počítali :-D

Re: Re: Re:

Gratuluji! A můžeš fotit své poličky anglických knih znovu;)

Knihu mám doma. Je výborná, ale dal bych možná od jen 90 procent. U některých slov chybí výslovnost a nedá se bouhužel vyhledat ani v indexu. Druhá věc, kterou bych vypíchl je, že kniha není úplně nejlevnější a na můj vkus se v ní dost mrhá místem. Některé stránky jsou poloprázdné, nebo vyplněné velkým množstvím obrázků a minimem textu. Osobně preferuji kníky typu „Idioms and Phrasal Verbs“ od Oxfordu, kde je potenciál knihy využit do maxima.

Na zaklade vasi recenze jsem si knihu poridil a jsem spokojen. Aby ne, na amazon.com me vysla na $7.58. PS. Stale ji maji v nabidce.

Objednáno.UF,pres­tanu sem chodit,už mam doma tolik učebnic,slovní­ků.....ne,dělám prdel,díky za Marka a spol.a jejich recenze!!!zatím se ani jednou nesekli (v mým případě) :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.