Help for English

Miscellaneous Advanced Test #10 (revision D)

Komentáře k článku: Miscellaneous Advanced Test 10 (revision D)

 

Hmmm – tohle se mi zdálo už těžší, než ty předchozí, ale 80% beru :-).

Písnička od My chemical romance( Early Sunsets Over Monroeville) mi pomohla :and if I had the guts to put this to your head… **** :-D

Poprvé z advanced testu 100% :shock: :-D

:?: Prosím přeložte mi ** you can´t let her boss you around **

A ještě 13 – přijde mi, že to v přítomnosti je (?) ** Cítím se jako praštěná náklaďákem (dnes). Neměla jsem včera tak pít. ** :?:

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cetverka vložený před 15 lety

:?: Prosím přeložte mi ** you can´t let her boss you around **

A ještě 13 – přijde mi, že to v přítomnosti je (?) ** Cítím se jako praštěná náklaďákem (dnes). Neměla jsem včera tak pít. ** :?:

Re:

1) nemůžeš jí dovolit, aby si s tebou dělala, co chce. Je to frázové sloveso BOSS sb AROUND. Jako že všechno řídí, jako šéfík.

2) no ano, ale ta věta neříká, že člověk je jako přejetý, ale jako že ho náklaďák přejel. Není to tedy přídavné jméno „přejetý“, ale cítí se, jako BY HO PŘEJEL náklaďák. Tedy ne jako by ho teď přejížděl, ale jako by ho už přejel.

Klasika. Advance testy mi přijdou mnohem lehčí než upper-intermediate testy. Omlouvám se, že svými výsledky stavím veškerou logiku evropského referenčního rámce na hlavu, ale je to tak. 2 chyby. Graduee mě dostal.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 15 lety

Klasika. Advance testy mi přijdou mnohem lehčí než upper-intermediate testy. Omlouvám se, že svými výsledky stavím veškerou logiku evropského referenčního rámce na hlavu, ale je to tak. 2 chyby. Graduee mě dostal.

Re:

No, s Evropským ref. rámcem bych to tak moc nemíchat, to je měřítko co se týče řečových dovedností popř. komunikativní kompetence. Tyto testy jsou ryze zaměřené na gramatiku a slovní zásobu, tedy pouze na jazykové prostředky.

Určení úrovně je jen orientační. Neznamená to, že když máte všechny tyhle Advanced testy na výbornou, že jste na úrovni C1/C2 a naopak, když vám moc nejdou, pořád můžete mít úroveň C1.

Tyto testy nemají za úkol měřit úroveň.

Tak na závěr opět 87 procent. Alespoň dobrá vyhlídka do budoucnoti. Díky za testy.

Re:

že něco používá zcela převratnou technologii, nejmodernější technologii apod. CUTTING EDGE TECHNOLOGY např.

11 – hodně dobrý. Chyták pro ty, co nečtou celou větu/zadání. Lapil jsem se…

myslel jsem že je to: „nemůžeš dovolit jejímu nadřízenému, aby…“ přitom je to „nemůžeš dovolit, aby s tebou zametala“ nebo tak něco. To mě fakt dostalo. :p

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.