Help for English

Word formation #5

Komentáře k článku: Word formation 5

 

rofl překlep + malé písmeno na začátku věty 80 pct!

Super test

Miluju tyhle testy, 90% a jenom za překlep :-D

eavesdrop sem v zivote neslysel, + jedna chyba z preklepu, + jsem doted nevedel ze apparently je puvodne od slova appear (i kdyz jsem to dal spravne), takze pro me prinosne…

eavesdrop já si pamatuju třeba z posledního filmu Harryho Pottera, když za to Malfoy dal Harrymu do nosu…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 14 lety

eavesdrop já si pamatuju třeba z posledního filmu Harryho Pottera, když za to Malfoy dal Harrymu do nosu…

Re:

Chvíli jsem přemýšlel, kterou myslíš scénu, a pak mi došlo, že asi tu ve vlaku v úvodu filmu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 14 lety

rofl překlep + malé písmeno na začátku věty 80 pct!

Re:

Já myslel, že zrovna open-cloze testy nerozlišují velikost písmen (kdysi jsem tam totiž tu case-sensitivity bez předchozí konzultace s Markem dal, a pak jsem to rychle vracel zase zpátky, protože to ‚nebyla změna „k lepšímu“‘).
Ovšem už dlouho jsem Petrovi s ničím nepomáhal, tak nevím – třeba to upravoval…

jj přesně to je ona… didn't mummy ever tell you it was rude to eavesdrop Potter…

osmička

Tak u té osmičky jsem samozřejmě dal podst. jm. v jednotném čísle. Samozřejmě mi připadlo divný, že tam je „other“, jestli by tam nemělo být spíš „another“, ale řekl jsem si, že si to asi špatně pamatuju.
Tedy 80 procent (úplně mi vypadlo, jak se řekne „ztráta“).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 14 lety

Re:

Já myslel, že zrovna open-cloze testy nerozlišují velikost písmen (kdysi jsem tam totiž tu case-sensitivity bez předchozí konzultace s Markem dal, a pak jsem to rychle vracel zase zpátky, protože to ‚nebyla změna „k lepšímu“‘).
Ovšem už dlouho jsem Petrovi s ničím nepomáhal, tak nevím – třeba to upravoval…

Re: Re:

No, já to tam teď zkusil napsat s malým a vzalo mi to OK.

Taky 80 %, neznal jsem empower a překlep v competitive.

disempower

moze tam byt aj disempower? Ze doteraz mohli odpocuvat a uz nemozu?

90%, u empower jsem zapomněl na s :-/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Tomy Novella vložený před 14 lety

disempower

moze tam byt aj disempower? Ze doteraz mohli odpocuvat a uz nemozu?

Re: disempower

většina slovníků toto slovo ani neuvádí. Z mých slovníků ho zná pouze MACMILLAN. Longman, Oxford a Cambridge ho neuvádí.

Zná ho i studentský Merriam-Webster, ovšem jejich definice a příklady se s tímto neshodují.

teda…jealousy jsem nevěděla a pak dva překlepy – to apparently si snad už konečně zapamatuju! jinak moc hezké cvičení :-)

Jsem slepá. Dvě zbytečný chyby kvůli překlepům…Jinak hezkej test thumbs up

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.