Help for English

Jste tu poprvé?

Komentáře k článku: Jste tu poprvé?

 

Velmi sa teším, že som našla túto stránku, je úžasná!!! :-)

problémy

Jsem přihlášen, proč mi nejdou vkládat do diskusí příspěvky?

Re: problémy

Z vašeho IP přicházely neslušné příspěvky, tak celou adresu robot zablokoval. Odblokoval jsem ale teď vaše přihlašovací jméno, mělo by to už fungovat.

Práve som objavila vašu stránku a ako sa s ňou postupne zoznamujem som viac a viac nadšená.
Vďaka za vašu pomoc pri štúdiu angličtiny :-)

Ďakujem!

Tiež som tu prvý krát, zatiaľ som si stihla spraviť iba jeden test, ale som nadšená! Predovšetkým vysvetlenia k správnym aj nesprávnym odpovediam sú skvelý nápad, človek si to hneď ľahšie zapamätá, keď vie, v čom spravil chybu… Super, klobúk dolu :)

Ahoj,chci vás všechny pozdravit :-) Dnes mi byly doporučeny tyto stránky, hned jsem si je prostudovala … a jsem nadšená !:-D vypadá to skvěle a moooc zajímavě. Už se nemůžu dočkat až začnu :-D

slovníček

Dvojklikom mi dnes nechce zobraziť preklad, čo sa stalo?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od thorn vložený před 14 lety

slovníček

Dvojklikom mi dnes nechce zobraziť preklad, čo sa stalo?

Re: slovníček

opraveno, už by mělo fungovat.

Online zkoušení slovíček?

Asi jsem někde něco přehlédl, ale na tuto avizovanou funkci (pro mne velmi důležitou) se nemohu dostat. Prosím pomoc. Kde dělám chybu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od russ vložený před 14 lety

Online zkoušení slovíček?

Asi jsem někde něco přehlédl, ale na tuto avizovanou funkci (pro mne velmi důležitou) se nemohu dostat. Prosím pomoc. Kde dělám chybu?

Re: Online zkoušení slovíček?

Najděte si nějaký wordlist (okruh slovní zásoby) a kliknete na Vyzkoušet slovíčka online.

Ty okruhy jsou v sekci Slovní zásoba/Okruhy slovní zásoby.

zrušení profilu

Dobrý den, nevím jestli jsem ve správné diskuzi, ale zjistil jsem, že jsem zaregistrovaný na vašich skvělých stránkách dvakrát. Vždy pod jiným jménem a heslem. Prosím poraďte jak jeden profil zruším. Neboť se chci přihlašovat jen pod jedním profilem. Děkuji. Pavel.

Re: zrušení profilu

Zrušit profil může jen admin, tedy já nebo Petr Hudík. Pokud jeden ale nebudete používat, nic se nestane, když tu zůstane.

Vyhledávání

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak přesně funguje vyhledávání pokud potřebuji najít nějakou frázi nebo výraz skládající se z více slov. Asi s tím neumím pracovat, ale jak postupovat pokud chci vyhledat výskyt slova například „get a look in“ v celku.

Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Brok vložený před 14 lety

Vyhledávání

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak přesně funguje vyhledávání pokud potřebuji najít nějakou frázi nebo výraz skládající se z více slov. Asi s tím neumím pracovat, ale jak postupovat pokud chci vyhledat výskyt slova například „get a look in“ v celku.

Děkuji.

Re: Vyhledávání

Tak vychytaný náš engine na vyhledávání není. Pokud máte takový požadavek, použijte google a výraz dejte do uvozovek. Pro omezení vyhledávání na náš server použijte navíc site:www.helpforenglish.cz

Na řádek v googlu tedy napíšete např:

„určitý člen“ site:www.helpforenglish.cz

Google Vám pak vypíše všechny naše stránky, na kterých se objevuje spojení „určitý člen“.

info

mám 60rokov teraz začínam-uplný začiatočník čítam ja ty on toje okey ale keď chcem pokračovať neviem na čo mám preisť poraďte dík. Stano

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.