Help for English

Advanced Vocabulary Test #1

Komentáře k článku: Advanced Vocabulary Test 1

 

Tak a je to… zítra jdu a vracím certifikát :-D
j/k Super test, čím méně toho vím, tím větší mám radost, že jsem se toho víc dozvěděl :-D

70 procent sice není žádná velká sláva, ale zase je to ADVANCED, takže se není čemu divit :-)

Hodně dobrý test. Vidím, že některé otázky jsem označil správně jenom díky Ready for CAE, odkud mnoho slov z tohoto testu už znám.

na to, ze uz se docela dlouho pachtim s ucebnici kolokaci, tak to mohlo byt lepsi :-)

hm, taky jsem jenom na 70 :--/ Tak snad si zapamatuju třeba „have a change of heart“

desítka

Dobrý den, pane marku. Chtěla bych se zeptat, co znamená věta číslo 10:

I don't want to overdo it, but I don't want to give the impression that I don't give a damn either.
Nedokážu si jí nějak smysluplně přeložit. Děkuji!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od magda91 vložený před 14 lety

desítka

Dobrý den, pane marku. Chtěla bych se zeptat, co znamená věta číslo 10:

I don't want to overdo it, but I don't want to give the impression that I don't give a damn either.
Nedokážu si jí nějak smysluplně přeložit. Děkuji!

Re: desítka

Oprava: pane Marku :)

Jen 40%! A já se tak snažila :?

Re: desítka

Nechci to přehánět ale ani nechci budit dojem, že je mi to ukradené.

75% – hm. :?
Děkuji jako obvykle. Moc mi Vaše testy pomáhají.

Dobrý den, jak tak koukám na Cambridge Dictionary a další stránky, tak to vypadá, že STOP, případně START NEBO END A HABIT se normálně používá a počitatelné AN INSTINCT také.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jana K. vložený před 12 lety

Dobrý den, jak tak koukám na Cambridge Dictionary a další stránky, tak to vypadá, že STOP, případně START NEBO END A HABIT se normálně používá a počitatelné AN INSTINCT také.

Re:

1) mrkněte do kolokačního slovníku – HAPIT se slovy STOP a END tam nenajdete. Neříkám, že to nikdo nikdy nepoužil, internet toho je jistě plný… ale správná kolokace je např. BREAK A HABIT nebo KICK A HABIT apod.
2) INSTINCT – píšu tam OBVYKLE, ne vždy. Navíc INSTINCT se vůbec nehodí do kontextu věty. Podívejte, jak se v cambridge dictionary liší definice slovíček.

75 %! Mně to náhodou příjde dobré:). Amsica

Je v pořádku, že tento Advanced Vocabulary Test #1 je v kategorii Upper-Intermediate?

SLovo ADVANCED je hodně obecné, myslím, že to nevadí, když je tento test jako UPPER. Navíc máme testy výukové, tedy říkáme, že tento je určen pro úroveň UPPER, aby se z něho student na úrovni UPPER učil.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.