Help for English

Cvičení: Brad Pitt

Komentáře k článku: Cvičení: Brad Pitt

 

Re: Re: Online slovíčka

Je to v "Online zkoušení slovíček: Brad Pitt ",
jinak je vše super.

Ach jo :-(

Výsledek mám strašný, ale to jsou moje chyby …
Jinak test je vynikající, jen houšť.
Děkuji.
Jen mi trochu chybí něco na přezkušování všech probraných slovíček z dané lece, popřipadě lekcí.

Bezva

cvičení. Nebýt překlepu whit-with, mohl být výsledek lepší. Překlepy a nepozornost, to jsou mé slabiny. Cvičení tohoto typu jsou skvělá, pobaví a naučí. Fakt super. Škoda, že jich není víc, ale i tak dík za ně. Velice oceňuji práci, kterou s těmito stránkami dáváte. Dík.

Napodruhé

za 100%. Musím si dávat víc pozor.

Dvě chyby

Na otázku Is he married? jsem odpověděla No, is not. To je špatně nebo to tak také může být?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od simirek77 vložený před 12 lety

Dvě chyby

Na otázku Is he married? jsem odpověděla No, is not. To je špatně nebo to tak také může být?

Re: Dvě chyby

Chybí vám tam HE.

super, mam to za 100

8-)

1 chyba :-D

Ukázalo se mi to vše červené, i když jsem to měla správně :( psala jsem to vše malým, tak nevím kde je chyba! :/

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lucyenka vložený před 12 lety

Ukázalo se mi to vše červené, i když jsem to měla správně :( psala jsem to vše malým, tak nevím kde je chyba! :/

Omlouvám se, mělo by být opraveno, můžete vyzkoušet.

V posledním cvičení, kdy se má odpovídat celou větou na otázky je dle mého názoru špatně namluvená odpověď u otázky: What color are his eyes? – odpověd je His eyes are blue. Ale v reproduktoru zní His eyes is blue. – je to možné? nebo to jen špatně slyším…

Jinak děkuji za Vaši práci. Jste výborní ;)

myslím, že to je tím, že se v angličtině slova vážou dohromady a navíc se gramatická slova oslabují. Z toho potom vznikne cosi jako /a:jzəblu:/. Žádné /a:r/ tam tedy neuslyšíte.

Bylo by možné to nějak udělat, aby šla nahrávka stáhnout? Moc díky :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.