Help for English

Přítomné časy v angličtině (cvičení)

Komentáře k článku: Přítomné časy v angličtině (cvičení)

 

Re:

5 z 10 dobre ouuuuu

nech napisem cokolvek kdekolvek tak mi nepovie kde som spravil chybu a nepovie aka je spravna odpoved :(((((

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hubertsvk vložený před 13 lety

nech napisem cokolvek kdekolvek tak mi nepovie kde som spravil chybu a nepovie aka je spravna odpoved :(((((

Re:

Přečtěte si prosím článek „Jste tu poprvé“.

Na tom, aby počítač vyhodnotil všechny otázky a VYSVĚTLIL odpovědi si tu zakládáme od naprostého začátku existence těchto stránek.

100 % … konečne, proste geniálne stránky. Ďakujem vám za to, že ma angličtina začala baviť … a to už mám svoj vek :-)

super test :)

?

Tak u mě test nic moc:-( Ale 7 otázku jsem měla is raining a při vyhodnocení mi to neuznalo a systém tvrdí, že mé „is raining“ je špatně. Dobře je „is raining“.No, i počítač se může zmýlit:-(

Odkaz na příspěvek Příspěvek od simonisis vložený před 13 lety

?

Tak u mě test nic moc:-( Ale 7 otázku jsem měla is raining a při vyhodnocení mi to neuznalo a systém tvrdí, že mé „is raining“ je špatně. Dobře je „is raining“.No, i počítač se může zmýlit:-(

Re: ?

Možná jste tam měla nějaký překlep, dvě mezery za sebou apod.

Mě je taky 12,ale mám 70% :?

chyby z nepozornosti

já jsem fakt koza, zbytečné chyby – první chyba nebyla chyba ale napsala jsem automaticky tečku jak konec věty.

No a další dvě hlavně z nepozornosti. :-(

3 z 10 :oops: :oops: :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.