Help for English

"Happy" by Josh Ryan

Komentáře k článku: "Happy" by Josh Ryan

 

good think for u

Pěkná písnička. Takovéto cvičení jsou pro mě to pravé , protože se člověk nenudí a něco se naučí.

88%

ja tam jedno slovicko neslysela vubec.. =) ale nebudu radit dalsim =)

65%, proti ostatním dost špatný, ale já jsem ráda vždycky když mám nad 50%… Angličtina mi nikdy moc nešla a asi nepůjde. :-(

Re:

Neboj, tady to určitě půjde. Vidím to na sobě :)

Katekat

Prvni dva odstavce plus refren jedna chyba, posledni dva vsechno spatne, jedno dobre…Jak je tam vic hudby jak hlasu tak jsem v haji :oops:

65%

musím se lepšit :-(

pisnicka

doplnovala jsem to a ta pisnicka se mi zacala hrozne libit,ale kdyz jsem ji chtela zkusit stahnout na netu,tak jsem ji na zadnym webu nemohla najit… nevite o necem kde by to slo? diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od hanuska3 vložený před 16 lety

pisnicka

doplnovala jsem to a ta pisnicka se mi zacala hrozne libit,ale kdyz jsem ji chtela zkusit stahnout na netu,tak jsem ji na zadnym webu nemohla najit… nevite o necem kde by to slo? diky

Re: pisnicka

Bohužel vám ji legálně ke stažení poskytnout nemůžeme. Autor písně nám dal povolení pouze pro online přehrávání.

Re: Re: pisnicka

to je škoda, tahle písnička je fakt úžasná

94 %

Moc pěkná písnička. Ale to outside jsem tam vůbec neslyšel. I to ‚lookin in‘ za tím jde špatně slyšet.

88%-nic moc,ale už slyším mnohem víc než dřív.

Re: Re: Re: Re: pisnicka

To se s ním musíte domluvit sám, ale asi se vás zeptá, proč si tu písničku nekoupíte. Stojí ke stažení necelý dolar – ani ne dvacet korun.

„on the … looking in“…to tam prostě nikdy nikdo nevyslovil :) Jinak místo „while“ tak „how“ jsem slyšela… Jinak super písnička :)

Re: 94 %

presne tak. taky mam tu samou chybu. V teto pasazi je to IMPOSSIBLE!

:)

100% prostě brnkačka, jelikož tenhle song miluju už nějakou dobu a znám ho nazpaměť:)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.