Help for English

Grammar Theme Park: Christmas (Upper) B

Komentáře k článku: Grammar Theme Park: Christmas (Upper) B

 

Jen tak pro zajímavost, říkal jste, že tyhle testy většinou dáváte svým studentům… známky dáváte podle % skóre nebo mají některé odpovědi větší/menší váhu?
A jaká je zhruba úspěšnost takovéhoto testu u vysokoškoláků?

Jinak test je super(nedal jsme 14,15). Díky

jako vždy aces, ale řekl bych jeden z těch lehčích, nicméně 1 chyba…

Pěkný test – u otázky č.11 Vám u vysvětlení uletěla mezera "My tua le máme " :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od MattoniLover vložený před 13 lety

Jen tak pro zajímavost, říkal jste, že tyhle testy většinou dáváte svým studentům… známky dáváte podle % skóre nebo mají některé odpovědi větší/menší váhu?
A jaká je zhruba úspěšnost takovéhoto testu u vysokoškoláků?

Jinak test je super(nedal jsme 14,15). Díky

Re:

V průběhu roku jim dávám jen cvičné, na kterých si to vysvětlujeme… v závěrečném testu je taková kompilace otázek (inspirovaná předchozími cvičnými testy). Multiple choice je ale jen zlomek celého závěrečného testu, jsou tam i klasické úkoly jako listening, reading, cloze apod… Z celého testu musí mít alespoň 70 procent.

93%, not too bad after 3 beers :)

V té 10. jak by byla tato otázka přímo?
Which of these reindeer is Rudolf?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Roman vložený před 13 lety

V té 10. jak by byla tato otázka přímo?
Which of these reindeer is Rudolf?

Re:

ANo, přesně tak.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

V průběhu roku jim dávám jen cvičné, na kterých si to vysvětlujeme… v závěrečném testu je taková kompilace otázek (inspirovaná předchozími cvičnými testy). Multiple choice je ale jen zlomek celého závěrečného testu, jsou tam i klasické úkoly jako listening, reading, cloze apod… Z celého testu musí mít alespoň 70 procent.

Re: Re:

Tak to je náročnější než složit třeba FCE :-), tam stačí jen 60 %.

O tom jevu s časy po make sure jsem vůbec netušil. Schválně si dám pozor, až na tu vazbu někdy narazím. Ostatní otázky jsem měl ok.

Nicméně nejvíc jsi mě, Marku, pobavil vysvětlivkou k možnosti reindeer alive u otázky 9. Fakt jsem se řezal smíchy asi minutu. :-) :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

Re: Re:

Tak to je náročnější než složit třeba FCE :-), tam stačí jen 60 %.

O tom jevu s časy po make sure jsem vůbec netušil. Schválně si dám pozor, až na tu vazbu někdy narazím. Ostatní otázky jsem měl ok.

Nicméně nejvíc jsi mě, Marku, pobavil vysvětlivkou k možnosti reindeer alive u otázky 9. Fakt jsem se řezal smíchy asi minutu. :-) :-)

Re: Re: Re:

Udělal jsem taky jednu chybu a úplně ve stejné otázce. Super testík.

Dobry den, viete mi poradit clanok vysvetlujuci slovosled podmetu a predmetu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od dannyd14 vložený před 3 lety

Dobry den, viete mi poradit clanok vysvetlujuci slovosled podmetu a predmetu?

Vše k slovosledu najdete zde:
https://www.helpforenglish.cz/…ne/slovosled

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 3 lety

Vše k slovosledu najdete zde:
https://www.helpforenglish.cz/…ne/slovosled

Dakujem.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.