Help for English

Idiomatic English #16

Komentáře k článku: Idiomatic English 16

 

Omlouvám se, že to píšu sem, ale nenapadá mne, kam bych mohl takový dotaz umístit.

Teď mě totiž jen tak napadlo:
Nebude vadit, když se o Vašich stránkách zmíním v úvodním formuláři na placeném kurzu v jedné jazykové škole mezi věcmi, které mi dost pomohli při studiu AJ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 15 lety

Omlouvám se, že to píšu sem, ale nenapadá mne, kam bych mohl takový dotaz umístit.

Teď mě totiž jen tak napadlo:
Nebude vadit, když se o Vašich stránkách zmíním v úvodním formuláři na placeném kurzu v jedné jazykové škole mezi věcmi, které mi dost pomohli při studiu AJ?

Re:

Proč by nám to vadilo? Naopak.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Henda vložený před 15 lety

Omlouvám se, že to píšu sem, ale nenapadá mne, kam bych mohl takový dotaz umístit.

Teď mě totiž jen tak napadlo:
Nebude vadit, když se o Vašich stránkách zmíním v úvodním formuláři na placeném kurzu v jedné jazykové škole mezi věcmi, které mi dost pomohli při studiu AJ?

Re:

Nebo myslíte, jestli to nebude vadit jim? To nevím. :-)

Re: Re:

Hmm… Tak jim by to snad vadit nemělo, ne?
Byla by to odpověď jako každá jiná, asi…
Ale jen jsem nevěděl, jestli má o Vašem projektu povědomí i ta komerční konkurence, jestli by se to dalo tak nazvat :-)
Že jestli když se dozví, že existují stránky, které nabízejí podobné věci jako oni a ve spoustě věcí jsou o hodně lepší a jsou k tomu zadarmo… aby si na Vás nechtěli potom došlápnout, že jim přebíráte zákazníky… :-D

Re:

cesky se to rekne: vycucat si neco z prstu, nebo si neco vymyslet

Re:

ON THE SAME PAGE se pouziva ve smyslu VSICHNI ROZUMI O CO JDE. Aby se tento idiom pouzival ve vztahu, jako NAVZAJEM SI ROZUMET, tak s tim jsem se jeste nesetkal.

Marku, má vazba HOLD sth. OVER sb.'s HEAD stejný nebo podobný význam jako RUB sth. IN?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.