Help for English

Frázová slovesa #17: KEEP

Komentáře k článku: Frázová slovesa 17: KEEP

 

Ahoj, proč nemůže být ve 4. větě u piana „keep on it?“
Je to proto, že by tam mělo být sloveso místo it?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od cetverka vložený před 17 lety

Ahoj, proč nemůže být ve 4. větě u piana „keep on it?“
Je to proto, že by tam mělo být sloveso místo it?

Re:

ANo, keep on doing something.

caute,nevim jetli uz jsem to neudelal,ale pro jistotu,chci podekovat tvurci techto stranek panu Vitovi..DEKUJI za sebe.super prakticka pomucka,ktera mi dost zabavne pomaha jako pomocne studiu pri mem pobytu v Dublinu.Super,di­ky a hodne elanu do dalsich vylepsovani..Richard

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ricardo vložený před 16 lety

caute,nevim jetli uz jsem to neudelal,ale pro jistotu,chci podekovat tvurci techto stranek panu Vitovi..DEKUJI za sebe.super prakticka pomucka,ktera mi dost zabavne pomaha jako pomocne studiu pri mem pobytu v Dublinu.Super,di­ky a hodne elanu do dalsich vylepsovani..Richard

Re:

ted na to tak koukam a zjistuji,ze vlastne nevim jestli jsem spravne sklonoval Vase jmeno,jestli ne.Sorry for that..

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ricardo vložený před 16 lety

Re:

ted na to tak koukam a zjistuji,ze vlastne nevim jestli jsem spravne sklonoval Vase jmeno,jestli ne.Sorry for that..

Re: Re:

Ale ano… Vít, bez Víta, s Vítem, o Vítovi… :-)

Ja jsem také rád, že někdo jako pan Vít existuje. Málokdo by dnes byl ochoten dělat něco takového úplně zdarma. Momentálně jsem rád hlavně za tuto sekci, protože ve frázových slovesech mám mezery.

Prosím, můžete mi poradit jak přeložit: I kept the right ones out and let the wrong ones in ?Děkuji předem, M.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od rmarti vložený před 15 lety

Prosím, můžete mi poradit jak přeložit: I kept the right ones out and let the wrong ones in ?Děkuji předem, M.

Re:

Že by AEROSMITH? :-)
Ty špatné jsem si držel od těla a ty dobré pouštěl dovnitř.

vřelý dík

Ano, mí oblíbení. Jejich texty jsou má oblíbená poezie, když na to stačím. Ještě jednou dík!

Rozdíly

Dobrý den,
Jaký je prosím Vás rozdíl mezi keep on, run on and go on ?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Duke7 vložený před 13 lety

Rozdíly

Dobrý den,
Jaký je prosím Vás rozdíl mezi keep on, run on and go on ?

Re: Rozdíly

doporučím vyhledat si ve slovníku (např. oxford). Uvidíte nejen definici ale i příklady použití.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.