Help for English

Miscellaneous Upper-Int. 21-25 (revision A)

Komentáře k článku: Miscellaneous Upper-Int. 21-25 (revision A)

 

téda, moc pěkný test, už dlouho jsem si tu s těmito testy neprocvičovala! nechala jsem se nachytat u 7, protože jsem nedávno četla článek nebo dělala test či co a tam byl ten druhý typ…jinak velmi poučné! :-)

taková poznámka z hlediska obsahu – měl jsem za to, že když se něco vyhlašuje tak o tom nikdo neví až do poslední chvíle nebo sem žil v iluzi? nebo je to jen účelové z hlediska jazyka?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Martin Hofman vložený před 13 lety

taková poznámka z hlediska obsahu – měl jsem za to, že když se něco vyhlašuje tak o tom nikdo neví až do poslední chvíle nebo sem žil v iluzi? nebo je to jen účelové z hlediska jazyka?

Re:

O některých cenách člověk ví dopředu. :-) Co já vim.

Re:

Tyto testy jsou pro pokročilé STUDENTY ANGLIČTINY, tedy ne pro ty, kterým stačí si u piva popovídat s kamarády.

Ti, kteří např. potřebují napsat kvalitní písemnou práci, těm se jistě všechna gramatika zde obsažená hodí. Jde o to, z jakého důvodu se učíte.

O „hovorové mluvě“ zde máme jiné články, testy a cvičení.

Jinak co myslíte tím ODKUD JSOU? Autor je u každého článku uvedený, datum publikace také, dole v patičce webu jsou i údaje ISSN apod.

100pct

Konečně výsledek, který je adekvátní. Většinou chybku, nebo dvě :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.