Help for English

Jaký byl Englishbooks Day with City & Guilds?

Komentáře k článku: Jaký byl Englishbooks Day with City & Guilds?

 

Fine day

Bylo to bezva a těším se na další setkání!:)
Děkuji organizátorům za velkou přátelskost, s jakou k nám přistupovali, Markovi za neformální popovídání o CPE a trpělivost při vysvětlování „If I had been thinking as a journalist more than a son.“ :))
A paní Červené děkuji, že restaurace byla doopravdy nekuřácká;)
V knihkupectví bylo plno lákavých věcí, ale nakonec jsem si pro dceru odnesl anglické pohádky od Ladybird.:)

Budou někde k vidění fotky?:)

Doufám, že budou nějaký fotky na FB. Na to přece je :)

super den

Bylo to fakt bezvadný, výborná organizace bez chybky, super semináře, zkouška trošku těžší (asi jdu vrátit CAE) :-D a hlavně obrovský množství cen(mám stories v urovni C2 coz je bezva trefa) :) jo a hlavně- ta bageta byla fakt suprová 8-) :-D

Akce byla skvělá!Musím také pochválit organizaci, přátelskou atmosféru, semináře bez chyby a ceny v tombole úžasné! Jen jsem vyhrála učebnici, co už mám, ale ona se ujme jinde :-)

Povedenej sraz! :-) dobrá organizace, všechno klaplo, jak mělo, seznámil jsem se s Markem a Romanem a dalšími :-) S výsledky zkoušky jsem taky spokojenej, vyhrál jsem Destination B2 a ještě jednu knížku v tombole :-) (BTW zkouška City&Giulds mi opravdu přijde lehčí než třeba FCE) Jinak knihkupectví englishbooks vypadá fakt dobře, byl jsem tam poprvý a asi ne naposled teda:-D A večerní konverzace byla příjemná :-) A nejlepší byl asi Roman s jeho „spadáš u mě do kasty přeučená ruštinářka, tečka“ :-D… Poor Ramonis :-(

No nic, it was great to see you in the flesh :-)

Re: Fine day

Ahoj,
mně se to taky moc líbilo, třeba jsem si super popovídal s Milenou a dalšími ženami o výchově (jejich) dětí :-).
Mimochodem, jak je to s tím žurnalistou? Podle mně z toho neplyne, že mluvčí je novinářem, pouze vyjadřuje přání pro minulost, že se prostě tehdy měl chovat jako novinář (a ne jako syn).
Uvažuju správně?

Re: Fine day

A nebyla ta věta spíše takhle: „If I had been thinking MORE as a journalist than a son“? To by mi přišlo logičtější.

Ano, byl to příjemně strávený den, skvělá atmosféra, vše výborně zorganizované, dobré semináře, odnesla jsem si pár nápadů a inspiraci do další výuky :-D !

I já se připojuju k pochvale a k poděkování za výborně zorganizovaný den. Z mého pohledu všechno klapalo jako hodinky od samotného zahájení až po neformální ukončení v útulné hospůdce :-) Semináře byly zajímavé a zábavné. Návštěva knihkupectví pro mne byla jednak pastvou pro oči a neodešel jsem přirozeně s prázdnou :-) A to jsem navíc další skvělou knížku získal v tombole :-)
S výsledkem zkoušky jsem byl také vcelku spokojený, i když mi chyběl jediný bodík k tomu, abych měl všechno za FCP. Jestli je zkouška C&G těžší než zkoušky Cambridge lze jen spekulovat, podle mě je to jen jiný formát na nějž není většina z nás zvyklá. Mrzí mě, že jsem se nemohl zdržet dýl a poznat se také s ostatními, např. s Lamice27 nebo Ramonisem, kteří podle reakcí v komentářích na srazu taky byli, ale já je vůbec nezaznamenal :-)
Budu se těšit na další sraz :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

Re: Fine day

Ahoj,
mně se to taky moc líbilo, třeba jsem si super popovídal s Milenou a dalšími ženami o výchově (jejich) dětí :-).
Mimochodem, jak je to s tím žurnalistou? Podle mně z toho neplyne, že mluvčí je novinářem, pouze vyjadřuje přání pro minulost, že se prostě tehdy měl chovat jako novinář (a ne jako syn).
Uvažuju správně?

Re: Re: Fine day

Větu jsem neviděl, ale z toho, co mi říkali, z toho PLYNE, že je novinář.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od honyk vložený před 13 lety

I já se připojuju k pochvale a k poděkování za výborně zorganizovaný den. Z mého pohledu všechno klapalo jako hodinky od samotného zahájení až po neformální ukončení v útulné hospůdce :-) Semináře byly zajímavé a zábavné. Návštěva knihkupectví pro mne byla jednak pastvou pro oči a neodešel jsem přirozeně s prázdnou :-) A to jsem navíc další skvělou knížku získal v tombole :-)
S výsledkem zkoušky jsem byl také vcelku spokojený, i když mi chyběl jediný bodík k tomu, abych měl všechno za FCP. Jestli je zkouška C&G těžší než zkoušky Cambridge lze jen spekulovat, podle mě je to jen jiný formát na nějž není většina z nás zvyklá. Mrzí mě, že jsem se nemohl zdržet dýl a poznat se také s ostatními, např. s Lamice27 nebo Ramonisem, kteří podle reakcí v komentářích na srazu taky byli, ale já je vůbec nezaznamenal :-)
Budu se těšit na další sraz :-)

Re:

Jee no to nevyšlo, tak přístě si musíme vzít cedulky s nickname :D byl jsem tam ten v červený košili a pohyboval sem se ve společnosti cukrkostky (nick na hfe, sexy blondýna) :) Bohužel jsme museli jet po vyhlášení hned domu, měli jsme domluvený ples, ale příště už určitě zůstanem i na hospůdku :)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 13 lety

Re:

Jee no to nevyšlo, tak přístě si musíme vzít cedulky s nickname :D byl jsem tam ten v červený košili a pohyboval sem se ve společnosti cukrkostky (nick na hfe, sexy blondýna) :) Bohužel jsme museli jet po vyhlášení hned domu, měli jsme domluvený ples, ale příště už určitě zůstanem i na hospůdku :)

Re: Re:

Vy jste měli takové to separé u záchodků nebo to byl zas někdo jiný?:))

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Franta K. Barták vložený před 13 lety

Re: Re:

Vy jste měli takové to separé u záchodků nebo to byl zas někdo jiný?:))

Re: Re: Re:

Jo separé,to je ono :D

Dekuji za velmi prijemny den. Do Englishbooks rozhodne budu jezdit pravidelne, urcite vyhledam nejake prednasky pana Matusky (byl uzasny!), k zavislostem si rada pridam HFE, protoze vsichni ti Ceckari u stolu mne velmi inspirovali. (Honyk, Ramonis sedel vedle me, resp. meho muze) Diky.

jsem moc ráda, že jste si tuto úžasnou akci užili! opravdu to muselo být skvělé! pokud mi příště nic nezabrání, ráda se též zúčastním! :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.