Help for English

Czenglish Alert #1

Komentáře k článku: Czenglish Alert 1: Studovat školu

 

Skvělý nápad. :-)

Výborný nápad, chválím :-)

Bezva. Doufám, že to bude „seriál“. Určitě máte v zásobě hodně takových Czenglish. :-D

SKVĚLÉ

Moc pěkné krátké a vysvětlující. Thumb Up.

moc pěkné! skvělý přehled!

Říkala jsem si, co je to za pěknou reklamu na jazykovku a on článek. :-) Určitě je to zajímavý a přínosný článek. U nás na škole se třeba nesmysl s grammar school docela uchytil.. Určitě to budu i nadále sledovat. :-)

Re: Re: Re: Re: Chyby na očích..

odvolávám, co jsem odvolal… přesně tak a s větším množstvím příkladových vět je to uvedeno pod článkem o škole. :-o

Taky se mi líbí tyhle přehledy.

Skvělý nápad – takhle se to líp zapamatuje. :-D
V té aktuální větičce bych udělala chybu, že bych zapomněla na průběhový čas (předpřítomný mě praštil do očí hned).

Opravdu úžasný nápad! Líbí se mi i to provedení – každý se nad tou větou musí napřed zamyslet – což si myslím, že je větší přínos, než kdyby to bylo i se správnou odpovědí naservírováno hnedle od začátku. Navíc i s tím výrazným nadpisem Czenglish alert! mi, kdykoliv tu větu uslyším, připomene, že s ní nění něco v pořádku – takový efekt má na mě tahle podoba.

Moc pěkný článek(ky), díky

Upozornění na časté chyby se mi líbí, asi přepošlu spolužákům.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

Upozornění na časté chyby se mi líbí, asi přepošlu spolužákům.

Re:

No ale bacha, aby pak oni neposlali někam tebe :)

bami

Super. Tyto stránky vážně dělají úžasní a kreativní lidé. Moc se mi to líbí.

secondary grammar school

ve škole ještě na nižším stupni osmiletého gymnázia nás učili, že máme řikat „I study at the secondary grammar school in…“
Jak se liší grammar school od secondary grammar school?

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.