Help for English

Language Lab

Komentáře k článku: Language Lab

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiří Páral vložený před 15 lety

Dobrý den,

je možné v programu language lab měnit a upravovat klíčová slova, která jsou předem nastavená ve filtru ? Popřípadě je možné si přidat vlastní klíčová slova do filtru ? (která tam zůstanou uložena)

Děkuji.

Re:

Bohužel ne… ale mohu vám je tam přidat.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Bohužel ne… ale mohu vám je tam přidat.

Re: Re:

Nakonec jsem si pro větší přehlednost v lekcích udělal na disk „D“ kopii programu, ze které jsem vymazal všechny původní lekce a do které si vytvářím pouze lekce vlastní.

Je možné to takhle dělat ? (mít LanguageLab dvakrát v jednom počítači ?)
A pokud se uvolní nějaká aktualize, budou se automaticky aktualizovat oba dva programy ?

Děkuji za odpověď.

P.S. (pro ostatní) LanguageLab několikanásobně převýšil mé očekávání. Je to skvělý program. Stejně jako všichni ostatní ho vřele doporučuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Jiří Páral vložený před 15 lety

Re: Re:

Nakonec jsem si pro větší přehlednost v lekcích udělal na disk „D“ kopii programu, ze které jsem vymazal všechny původní lekce a do které si vytvářím pouze lekce vlastní.

Je možné to takhle dělat ? (mít LanguageLab dvakrát v jednom počítači ?)
A pokud se uvolní nějaká aktualize, budou se automaticky aktualizovat oba dva programy ?

Děkuji za odpověď.

P.S. (pro ostatní) LanguageLab několikanásobně převýšil mé očekávání. Je to skvělý program. Stejně jako všichni ostatní ho vřele doporučuji.

Re: Re: Re:

Je to tak možné udělat. Případné aktualizace budete ale muset nainstalovat do obou individuálně.

Azbuka do LL

Dobrý den,

váš program používám už delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Přestože je primárně zaměřený na angličtinu, používám ho s úspěchem i k učení jiných jazyků např.: němčina, francouzština, latina,… Právě jsem se těšil, jak do něj začnu dávat první ruská slovíčka a ejhle :)
Myslíte, že by do jednoho z příštích LL šlo nainstalovat rozpoznávání azbuky, případně i jiných znakových systémů (řečtiny)? Angličtinářům jistě překážet nebude a ruštináře potěší :)

Hodně zdaru při vývoji nové verze

Koukal jsem ted na sekci „ke stazeni“ na dedikovanych strankach a kupodivu nejvyssi datapack ktery je tam dostupny je no.6. Ale ja vim ze uz snad vysel i 9?

Jsou snad ty lekce " phrasal verbs a rewardpack" prave ty vyssi datapacky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JiM_cz vložený před 15 lety

Koukal jsem ted na sekci „ke stazeni“ na dedikovanych strankach a kupodivu nejvyssi datapack ktery je tam dostupny je no.6. Ale ja vim ze uz snad vysel i 9?

Jsou snad ty lekce " phrasal verbs a rewardpack" prave ty vyssi datapacky?

Re:

Od Packu 6 na nově vydané DataPacky upozorňuje program sám, není tedy potřeba, aby byly volně ke stažení na stránkách.

Včera mi přišel LL. Právě se sním seznamuji,ale nedaří se mi nastavit, aby program spolupracoval se slovníkem. Vkládání nových slovíček do lekce jde dobře, ale neznámé slovo z definice se při dvjkliku nepřeloží tak jak to jde na HFE. Podporuje LL tuto funkci? Jinak jsem tímto programem moc nadšená a jestli jsem moc náročná tak se omlouvám. Eva

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Camelia5 vložený před 15 lety

Včera mi přišel LL. Právě se sním seznamuji,ale nedaří se mi nastavit, aby program spolupracoval se slovníkem. Vkládání nových slovíček do lekce jde dobře, ale neznámé slovo z definice se při dvjkliku nepřeloží tak jak to jde na HFE. Podporuje LL tuto funkci? Jinak jsem tímto programem moc nadšená a jestli jsem moc náročná tak se omlouvám. Eva

Re:

Dobrý den,

ve slovníku by tato funkce měla fungovat. Máte teď na mysli ten samostatný slovníček a nebo slovníček uvnitř Language Lab?

Marek Vít

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 15 lety

Re:

Dobrý den,

ve slovníku by tato funkce měla fungovat. Máte teď na mysli ten samostatný slovníček a nebo slovníček uvnitř Language Lab?

Marek Vít

Re: Re:

Mám na mysli asi slovník v LL. Při zkoušení slovíček nefunguje překlad slov v definici. Při dvojitém kliknutí není žádná reakce. To asi program neumí, ale přímo ve slovníku to jde.
I tak moc děkuji za tento program, je nejlepší!
Přeji hezký den. Eva

Program na anglinu

Dobry den, rada bych si tento program objednala. Ziji momentalne v zahranici a nemam bydliste v CR. Je jedno koho napisu do formulare? Vase stranky jsou supr a drzim palce v dalsi praci.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sarkab vložený před 14 lety

Program na anglinu

Dobry den, rada bych si tento program objednala. Ziji momentalne v zahranici a nemam bydliste v CR. Je jedno koho napisu do formulare? Vase stranky jsou supr a drzim palce v dalsi praci.

Re: Program na anglinu

Neměl by to být problém, pokud zvolíte platbu předem pomocí PayPal nebo na účet.

Upgrade z LL na word manager?

Existuje nějaká možnost ugrade z LL, který mám zakoupený, na Word Manager?
Předem díky za odpověď

Re:

Důvodů může být více, nejlépe uděláte, když přeinstalujete DataPack.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.