Help for English

Oxford Learner's Thesaurus

Komentáře k článku: Oxford Learner's Thesaurus

 

CD-ROM a Linux

Dobra zprava pro uzivatele minoritniho (zatim) operacniho systemu GNU/Linux. Ackoliv je cd-rom urcen pouze pro MS Win dows and Mac OS X, lze jej bez problemu zprovoznit v Linuxu za pomoci Wine – overeno na verzi 1.0.1 a 1.1.31.

Dobrý den, recenze na slovník mě velmi zaujala a myslím, že si ho záhy koupím. Chtěl jsem se jen zeptat, jak často jsou slovníky tohoto typu aktualizovány? Má cenu čekat na inovovanou verzi? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mojmir vložený před 14 lety

Dobrý den, recenze na slovník mě velmi zaujala a myslím, že si ho záhy koupím. Chtěl jsem se jen zeptat, jak často jsou slovníky tohoto typu aktualizovány? Má cenu čekat na inovovanou verzi? Děkuji

Re:

Velký slovník aktualizují tak cca po pěti letech. Tyto další slovníky jako jsou idiomy, kolokace, synonyma apod. asi takovou frekvenci mít nebudou. A vzhledem k tomu, že je to slovník poměrně nový, myslím, že se Vám čekat rozhodně nevyplatí.

Děkuji, je rozhodnuto :-)

CD-ROM

Dobrý den, recenze tohoto slovníku mě přesvědčila, že mi bude velmi užitečným, ale nevím jak je to s fungováním CD-ROMu na Windows 7:?: Před pár lety jsem si kupoval Oxford Wordpower (mimochodem také na základě recenze na HFE a je vynikající), měl jsem systém Win XP, pak jsem si koupil notebook, kde na Win 7 nefunguje :-( Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od petko vložený před 13 lety

CD-ROM

Dobrý den, recenze tohoto slovníku mě přesvědčila, že mi bude velmi užitečným, ale nevím jak je to s fungováním CD-ROMu na Windows 7:?: Před pár lety jsem si kupoval Oxford Wordpower (mimochodem také na základě recenze na HFE a je vynikající), měl jsem systém Win XP, pak jsem si koupil notebook, kde na Win 7 nefunguje :-( Díky za odpověď.

Re: CD-ROM

Sám používám na Win7 a vše ok.

Děkuji za vynikající recenzi nejen tohoto slovníku (co já bych bez HFE dělala?). Řekla bych, že o nákupu je rozhodnuto :)

Tak mám doma. Výborná věc. Jen doplním, že na Ubuntu 12.04 jede skrze Wine 1.6 program bez problému (po instalaci bez CD).

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.