Help for English

OWS: Idioms and Phrasal Verbs (Advanced)

Komentáře k článku: OWS: Idioms and Phrasal Verbs (Advanced)

 

Moc dobrá recenze. Mám od Oxfordu Words Skills Vocabulary Advanced a ta je taky supr.

Až bude Englishbooks Day tak si knížku pořídím. Díky za doporučení.

No vypadá to dobře :)

Výborně Honzo:)

To musím mít, jen počkat až nebudu „broke“ :)

Vypadá to lákavě, asi do ní investuju :-D Díky za recenzi

Už jsem si objednala. Doufám, že Intermediate bude stejně dobrá. :-D

Diky za recenzi. Za co dostala ta knizka o 15 procentnich bodu mene od idealu? Jsou zminena dve negativa – zalozka a CDROM. Je to kvuli tomu?

Šikovnej kluk, napsal jsi to hezky a vtipně :-) ...... prostě věta „Idiomy nejsou sprostá slova“ mě pobavila, protože mě nikdy nenapadlo, že by si to někdo mohl myslet ;-).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Lioness vložený před 13 lety

Šikovnej kluk, napsal jsi to hezky a vtipně :-) ...... prostě věta „Idiomy nejsou sprostá slova“ mě pobavila, protože mě nikdy nenapadlo, že by si to někdo mohl myslet ;-).

Re:

Děkuji…když jsem babičce řekl, že jsem si koupil slovník idiomů, hned se zeptala: „jakých idiotů?“ :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od mk222 vložený před 13 lety

Diky za recenzi. Za co dostala ta knizka o 15 procentnich bodu mene od idealu? Jsou zminena dve negativa – zalozka a CDROM. Je to kvuli tomu?

Re:

Ano, je to zejména kvůli CDromu. Myslím si, že CDromy se dnes v učebnicích staly samozřejmostí a zde by se jistě nějaký hodil k dalšímu procvičení.

Nejprve jsem uvažoval o 90 %, ale po porovnání s předchozími tituly Oxford Word Skills jsem se rozhodl snížit hodnocení o dalších 5 %. Zejména proto, že stránky jsou černobílé s odstíny modré barvy a u minulých titulů byly stránky celé barevné na kvalitním papíře. U těchto idiomů a frázových sloves je použit obyčejný papír.

Nicméně, obsahově považuji tuto knihu za velmi dobrý materiál.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JK vložený před 13 lety

Re:

Ano, je to zejména kvůli CDromu. Myslím si, že CDromy se dnes v učebnicích staly samozřejmostí a zde by se jistě nějaký hodil k dalšímu procvičení.

Nejprve jsem uvažoval o 90 %, ale po porovnání s předchozími tituly Oxford Word Skills jsem se rozhodl snížit hodnocení o dalších 5 %. Zejména proto, že stránky jsou černobílé s odstíny modré barvy a u minulých titulů byly stránky celé barevné na kvalitním papíře. U těchto idiomů a frázových sloves je použit obyčejný papír.

Nicméně, obsahově považuji tuto knihu za velmi dobrý materiál.

Re: Re:

Děkuji za recenzi a za tip. Jen tak dále …

Mě se vzhled stránek velmi líbí – genialita je v jednoduchosti a raději takto, než omalovánky plné fotek.
Kvalita papíru je vnímána různě. Upřednostňuji obyčejný „nevoskový“ papír. Dá se na něm dobře psát tužkou a gumovat.
Jako negativum spíše vnímám vysokou cenu s ohledem na počet stran.

Objednáno. Těším se, že zas budu o něco chytřejší :-)

Tak knihu mám doma a je super. Dovolil bych si s Honzou na tomto místě trochu nesouhlasit. Já bych možná dal 90 nebo 95 procent hodnocení. Projel jsem prvních pár lekcí a kniha je přímo napěchována užitečnými frázemi, idiomy a frázovými slovesy. Ani tak nepostrádám CD/DVD, ale mohlo by být více cvičení a také mi chybí výslovnost – zejména méně obvyklých slov.

Re:

Po obsahové stránce učebnici hodnotím také vysoko, ale srovnával jsem ji s učebnicí Oxford Word Skills, na kterou je tu i recenze (sice Basic, ale všechny učebnice jsou si podobné) a kniha byla ohodnocena 90 %. Přišlo mi tedy nefér, kdyby Idioms and Phrasal Verbs dostala větší hodnocení.

Jinak s tebou souhlasím, že je to velmi zdařilá učebnice a neměla by chybět nikomu na úrovni B2-C1.

Kde jste si ji koupili?? Na Englishbooks.cz?? Nevíte jestli jí mají v Praze v Luxoru?? ( -protože na jejich stránkách mi to najde jen Intermediate)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.