Help for English

Obecný test (elementary) #10

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 10

 

Už se vám někdy stalo, že přemýšlíte nad 2 možnostmi a nakonec ta, kterou jste jen o chlup nezvolili, je ta správná?! To se mi děje furt :-( I hate it!

Ale každopádně díky díky za tyhle testy a vůbec za celý web :-D thx a lot

on TV

K otazce c.12. Pokud tedy reknu: I see flowers on TV. Znamena to Vidim kvetiny v TV (prirodopisny porad) a zroven Vidim kvetiny na TV (na pristroji je vaza)? Pokud jde oboji jak rozeznam co autor slov mysli?
Diky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Honza vložený před 15 lety

on TV

K otazce c.12. Pokud tedy reknu: I see flowers on TV. Znamena to Vidim kvetiny v TV (prirodopisny porad) a zroven Vidim kvetiny na TV (na pristroji je vaza)? Pokud jde oboji jak rozeznam co autor slov mysli?
Diky

Re: on TV

na televizi jako na přístroji by to bylo se členem.

lolut

Super test.

dekuji

dekuji Vam za tyto stranky,priletela jsem do USA a neumim ani slovo anglicky.A Vase stranky jsou uplne super,doufam,ze to brzy zvladnu,zatim se procvicuji ve slovniku,ale porad mi to shazuje internet nevim kde je chyba.Dekuji a drzte se!!!!!!!

Práve som objavila túto stránku a všetka česť autorom, je to tu úplne úžasné, naozaj kvalitka. Testík bol super, len tá moja nepozornosť, aj kvoli nej tie tri chyby :? , nabudúce sa dúfam polepším, diky moc

:-( 50% :-D musim se víc snazit…

Re: Re: Re: Re:

Jasně, proč využívat svoji plnou kapacitu, když nám stačí naučit se na úroveň pětiletých?

85%

Re:

to s tím Szkutnikem byl samozřejmě vtip. :-)

Nejsem moc dobrej :-D

Bohužel jsem asi dá se říci věčný začátečník… Na to, že angličtinu studuji již 7 let mám 50%:.. Neměl jsem štěstí na učitele a strašně bych tento krásný jazyk chtěl umět..:-(

naozaj elementary?

Ja som spravila na 85%. Dosť z tohto testu som sa ale naučila až toho roku v 1. semestri úroveň pre – intermediate. Naozaj tento test odzrkadľuje len úroveň elementary (aj keď pokročilú?)?

dotaz

Ve slovníku je běžné spojení FOR se slovíčkem KEEN: „keen for – horlivý na (co); nadšený pro (4. p.); dychtivý učinit (co)“

Proč je tedy ve vyhodnocení testu: „for – KEEN se s touto předložkou nepojí.“ a za správnou se považuje pouze ON ??

Díky :?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od janiCZka36 vložený před 13 lety

dotaz

Ve slovníku je běžné spojení FOR se slovíčkem KEEN: „keen for – horlivý na (co); nadšený pro (4. p.); dychtivý učinit (co)“

Proč je tedy ve vyhodnocení testu: „for – KEEN se s touto předložkou nepojí.“ a za správnou se považuje pouze ON ??

Díky :?

Re: dotaz

v jakém slovníku?

elementary

tak toto je poslední test. snad se už budu moct po něm zařadit do „elementary“ :oops:

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.