Help for English

Anglická jména

Komentáře k článku: Anglická jména

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

forvo.com

Re: Re:

Díky moc :-).
Tyhle stránky už tu někdo zmiňoval kvůli zeměpisným názvům, ale nepodařilo se mi na ně připojit, tak jsem to zatím nechala plavat a ono je tam toho spousta :-).

Poslech u všech jmen – no, to je úžasný! Konečně vím, jak některá jména vyslovovat (např. Xavier, Xenia). Vážně super. Díky.

Chocolatka: Myslíš že u Arnošta to bylo opravdu jménem :-D

Jenda176 :Asi neznámější Jackie (Jacqueline) byla Kennedyová..

Honem jsem listoval dolů a dolů… uff máme ji tu :-D Pippa je tu s námi :-D :-D

Užasný přehled s výslovnostmi, ale některá jména jsem ani nevěděl že existují…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od melychar vložený před 13 lety

Chocolatka: Myslíš že u Arnošta to bylo opravdu jménem :-D

Jenda176 :Asi neznámější Jackie (Jacqueline) byla Kennedyová..

Honem jsem listoval dolů a dolů… uff máme ji tu :-D Pippa je tu s námi :-D :-D

Užasný přehled s výslovnostmi, ale některá jména jsem ani nevěděl že existují…

Re:

Melychare,
nebuď takovej hnidopich ;-). Vždyť je to zrovna taková hezká historka a je to pravda. Někdo se bohužel nemůže pochlubit ani zvláštním jménem, ani zvláštníma schopnostma :-)).

Kdysi jsem „sbírala“ cizí jména a tenhle seznam jmen je bezvadný, včetně výslovností.Taková jména jako Zara nebo Xenia bych určitě nevyslovila správně bez této nápovědy.

Některá anglická jména z Friends:
Clipping: Mon (Monica), Phoebes (Phoebe)
Unisex jména: Charlie (Rossova přítelkyně), Chandler (dcera Phoebe)
:-)

Skvělý článek

dostala jsem v něm odpovědi hned na několik otázek, které jsem měla z dřívějška. Děkuji.

Funguje

Opět funkční, ten přehled jmen je opravdu solidní :-)

Re: Pořád Ne!!!

Jména jsem vydal samostatně v sekci Výslovnost. Nějak to tu pořád zlobilo, proto jsme původní článek rozdělili na dva.

Slaví v anglicky mluvících zemích také svátky? popř.jak se popřeje k svátku? Děkuji

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.