Help for English

Ice Hockey

Komentáře k článku: Ice Hockey

 

We won, they lost…to mě dostalo :-D :-D :-D Ještě že tam byl ten dodatek, jinak ještě teď sedím a přemýšlím, proč se jednou používá we a podruhé they! :oops:

Re:

No, je to logické, ne? Když vyhrajete, chcete být součástí toho vítězství. MY jsme vyhráli, jsme skvělí, jsme bozi, jsme nejlepší. Když Váš tým ale prohraje, tam už se nechcete na porážce podílet. Najednou jsou to „voni“, a jsou neschopní, blbí, příště snad budou hrát líp.

A nebo ne?

We won, They lost :D jak pravdive

Re: Re:

To by bylo skvělé, uvítal bych i například fotbal, nebo další sporty. Vyšlo už něco takového?? Předem děkuji.

Koukání

Já do toho koukám každý den… :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Jak pokračovat dál

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde můžu navázat na další lekce na urovni elementary.
Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od musa000 vložený před 12 lety

Jak pokračovat dál

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde můžu navázat na další lekce na urovni elementary.
Děkuji

Re: Jak pokračovat dál

Tam už nemáme dělané speciální lekce, po dokončení tohoto kurzu už byste neměl mít problémy s články a testíky pro úroveň ELEMENTARY. Potom už musíte vzít učení do vlastní ruky… já bych rád s kurzem pokračoval ale teď to časově nezvládám. Snad jednou, snad brzy.

Re: co to znamená

„short-handed“ znamená v oslabení, tedy např. short-handed goal je gól v oslabení

opakem je pak v přesilové hře „power play“ – př. power play goal (gól v přesilovce)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.