Help for English

Přípona -WISE

Komentáře k článku: Přípona -WISE

 

paráda

znal jsem maximálně „otherwise“, ten zbytek si tedy zkusím nacpat do hlavy :-)

díky

Díky za super článek, na to s těma příponama jsem už narazila a docela marně jsem nad tím hloubala – konečně je mi to jasný. Ještě jednou díky.

Skvělý článek díky. Otázka k použítí CONCERNING, lze nahradit REGARDING? Existuje rozdíl mezi with regard to a with respect to? Nedávno jsem na to narazil v jednom CPE testu, kde byly obě možnosti u jedné odpovědi, ale správně bylo jen with regard to. Děkuji.

concerning a regarding jsou synonyma.
With regard to a with respect to dle mě taky.

AS FOR

Dobry den. Pisete, ze CONCERNING, IN TERMS OF jsou formalni. WISE je neformalni. A co takove „AS FOR“? Ja osobne hodne pouzivam toto slovo pro „co se tyce“. Jsou v tomto pripade nejaka specialni pravidla uziti?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Salamo vložený před 12 lety

AS FOR

Dobry den. Pisete, ze CONCERNING, IN TERMS OF jsou formalni. WISE je neformalni. A co takove „AS FOR“? Ja osobne hodne pouzivam toto slovo pro „co se tyce“. Jsou v tomto pripade nejaka specialni pravidla uziti?

Re: AS FOR

AS for je poměrně neutrální, lze ho použít v eseji i v hovoru.

Dekuji za clanek. Zajimalo by mne, jak je nejlepsi rici, ze ma dite kozi nohy (boty naopak). You have your shoes …

  • on the wrong way ?
  • in a wrong way ?
  • otherwise ?
  • goatfeet by byl asi cechismus, ze :-))
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Novotka vložený před 3 lety

Dekuji za clanek. Zajimalo by mne, jak je nejlepsi rici, ze ma dite kozi nohy (boty naopak). You have your shoes …

  • on the wrong way ?
  • in a wrong way ?
  • otherwise ?
  • goatfeet by byl asi cechismus, ze :-))

He had his shoes on the wrong feet.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.