Help for English

Velká letní soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká letní soutěž 2011

 

Re:

:-D
Souhlasím, tohle je super soutěž

Otázka

Zdravím!
Můžeme danou fotoreportáž udělat v powerpointu?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od magdasmile vložený před 13 lety

Otázka

Zdravím!
Můžeme danou fotoreportáž udělat v powerpointu?

Re: Otázka

Jejda, jak se dívám tak se už na to někdo ptal :-)

Česko x Německo

Když jedeme na 10 dní na dovolenou na Šumavu a bydlet budeme kousek od bavorských hranic a polovinu dovolené strávíme v česku a druhou v Německu, ale stále budeme bydlet v jednom baráku, tak to můžu brát jako dovolenou v zahraničí a dovolenou v Česku?… vyčerpávající:)
Díky za odpověď.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Žakysek vložený před 13 lety

Česko x Německo

Když jedeme na 10 dní na dovolenou na Šumavu a bydlet budeme kousek od bavorských hranic a polovinu dovolené strávíme v česku a druhou v Německu, ale stále budeme bydlet v jednom baráku, tak to můžu brát jako dovolenou v zahraničí a dovolenou v Česku?… vyčerpávající:)
Díky za odpověď.

Re: Česko x Německo

To budete muset posoudit sami. :-)

Musí to byť dovolenka k téme „Anglicky hovoriace zeme“? Stravila som posledný rok v Amerike, môžem sa zúčastniť s fotkami z tohoto pobytu?:) Dakujem

Bezchybnost

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak moc se bude brát ohled na úroveň angličtiny..Jestli je důležité psát popis k reportáži bezchybně když jsem třeba začátečník?

otázka

Chtěla jsem se zeptat kde to mam udělat? moc jsem to nepochopila ****

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Viera1315 vložený před 13 lety

otázka

Chtěla jsem se zeptat kde to mam udělat? moc jsem to nepochopila ****

Re: otázka

Nechápu dotaz. Jak ‚KDE‘ to máte udělat?

Viero fotky očísluješ u sebe v PC, a potom vytvoříš mail. Do mailu nahraješ ty fotky jako přílohu a do textu napíšeš:
fotka č. 1: blablabla anglicky
fotka č. 2: blablabla anglicky
atd a zašleš na výše uvedenou adresu info@helpforenglish.cz

samozřejmě nezapomenout napsat i veškeré další údaje které jsou uvedené v pravidlech

Re: Bezchybnost

Ne, nemusí to být bezchybně. Samozřejmě je dobré si to po sobě přečíst, ale o správnou angličtinu tu zase tak nejde.

soutěžní kategorie

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné soutěžit se stejnou sérií fotografií v kategorii dovolená v zahraničí i v kategorii anglicky mluvící země?

Je možné v rámci jedné kategorie zaslat více sérií nebo pouze 1 kategorie = 1 série fotografií?

Předem děkuji za odpověď

Odkaz na příspěvek Příspěvek od xjelm29 vložený před 13 lety

soutěžní kategorie

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné soutěžit se stejnou sérií fotografií v kategorii dovolená v zahraničí i v kategorii anglicky mluvící země?

Je možné v rámci jedné kategorie zaslat více sérií nebo pouze 1 kategorie = 1 série fotografií?

Předem děkuji za odpověď

Re: soutěžní kategorie

V jedné kategorii s jednou sérií fotografií. Ale pokud jste byla na dovolené, kde např. bylo USA a Mexiko, tak to rozdělte na dvě série – USA pošlete jako jeden příspěvek do soutěže a potom Mexiko jako druhý.

Re: Letošní dovolená X dovolená před rokem

Není stanoveno v pravidlech, lze tedy použít jakoukoliv dovolenou… ale samozřejmě letošní by byla fajn. :-)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.