Help for English

Velká letní soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká letní soutěž 2011

Skvělý nápad jako soutěž. Moc se mi to líbí :-)

Skvělá soutěž! Můžu soutěžit jen v jedné kategorii, nebo ve všech?

Chyba v textu

Hned na začátku máte pokázku místo poukázku

Páni, no ta výhra je lákavá :-)

„Letošní“ dovolená se vztahuje na období ode dneška do 20.září, nebo lze použít fotografie třeba měsíc staré?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Geo vložený před 8 lety

„Letošní“ dovolená se vztahuje na období ode dneška do 20.září, nebo lze použít fotografie třeba měsíc staré?

Re:

Určitě mohou být i měsíc staré. Z letoška. Nakonec ale nemáme šanci poznat, i kdyby někdo použil loňské apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 8 lety

Skvělá soutěž! Můžu soutěžit jen v jedné kategorii, nebo ve všech?

Re:

Můžete i ve všech třech.

Dobrý nápad

Soutěžní nápad se mi moc líbí, ale focení mi moc nejde… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 8 lety

Re:

Určitě mohou být i měsíc staré. Z letoška. Nakonec ale nemáme šanci poznat, i kdyby někdo použil loňské apod.

Re: Re:

To je skvělé, díky. Zajímavou dovolenou mám totiž letos už vybranou…

super soutěž. Ještě bych ale potřebovala nový foťák a nakonec i nějakou tu dovolenou :-D

formát

Můžu to udělat ve stylu prezentace (fotky s titulkem) nebo mám vytvořit složku, která bude obsahovat:
1.fotky 2.text s prohlášením?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Žakysek vložený před 8 lety

formát

Můžu to udělat ve stylu prezentace (fotky s titulkem) nebo mám vytvořit složku, která bude obsahovat:
1.fotky 2.text s prohlášením?

Re: formát

Protože to budeme dávat na web, je potřeba, aby byly fotografie zvlášť a text k nim zvlášť. Prohlášení, adresa apod. může být normálně v hlavní části emailu.

Bezva nápad. Z dovolené jsem se vráti před třemi týdny tak fotky hned využiju 8-)
Ta cena je fakt lákavá.

Slovenka

Soutež je asi jenom pro občany České republiky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 8 lety

Slovenka

Soutež je asi jenom pro občany České republiky?

Re: Slovenka

Ne, i Vy se můžete účastnit.

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit nebo se můžete přihlásit účtem na Facebooku.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.