Help for English

Velká letní soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká letní soutěž 2011

 

Skvělý nápad jako soutěž. Moc se mi to líbí :-)

Skvělá soutěž! Můžu soutěžit jen v jedné kategorii, nebo ve všech?

Chyba v textu

Hned na začátku máte pokázku místo poukázku

Páni, no ta výhra je lákavá :-)

„Letošní“ dovolená se vztahuje na období ode dneška do 20.září, nebo lze použít fotografie třeba měsíc staré?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Geo vložený před 13 lety

„Letošní“ dovolená se vztahuje na období ode dneška do 20.září, nebo lze použít fotografie třeba měsíc staré?

Re:

Určitě mohou být i měsíc staré. Z letoška. Nakonec ale nemáme šanci poznat, i kdyby někdo použil loňské apod.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Leiah vložený před 13 lety

Skvělá soutěž! Můžu soutěžit jen v jedné kategorii, nebo ve všech?

Re:

Můžete i ve všech třech.

Dobrý nápad

Soutěžní nápad se mi moc líbí, ale focení mi moc nejde… :-)

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re:

Určitě mohou být i měsíc staré. Z letoška. Nakonec ale nemáme šanci poznat, i kdyby někdo použil loňské apod.

Re: Re:

To je skvělé, díky. Zajímavou dovolenou mám totiž letos už vybranou…

super soutěž. Ještě bych ale potřebovala nový foťák a nakonec i nějakou tu dovolenou :-D

formát

Můžu to udělat ve stylu prezentace (fotky s titulkem) nebo mám vytvořit složku, která bude obsahovat:
1.fotky 2.text s prohlášením?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Žakysek vložený před 13 lety

formát

Můžu to udělat ve stylu prezentace (fotky s titulkem) nebo mám vytvořit složku, která bude obsahovat:
1.fotky 2.text s prohlášením?

Re: formát

Protože to budeme dávat na web, je potřeba, aby byly fotografie zvlášť a text k nim zvlášť. Prohlášení, adresa apod. může být normálně v hlavní části emailu.

Bezva nápad. Z dovolené jsem se vráti před třemi týdny tak fotky hned využiju 8-)
Ta cena je fakt lákavá.

Slovenka

Soutež je asi jenom pro občany České republiky?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 13 lety

Slovenka

Soutež je asi jenom pro občany České republiky?

Re: Slovenka

Ne, i Vy se můžete účastnit.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.