Help for English

Cvičení: Ale já ano, ale já ne...

Komentáře k článku: Cvičení: Ale já ano, ale já ne...

 

milý testík! díky! pěkné a povzbuzující opakování! když jsem viděla v nadpise článku ‚ale já ne‘, úplně jsem se lekla, že taková kapitola kolem mě za ta léta jen tak proplula, ale ne, v tomto jsem si docela jistá :-)

číslo 10

šlo by říct v 10 – Ryan: I didn't know your kind of lawyer MAKES money?
diky.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od sacagawea vložený před 13 lety

číslo 10

šlo by říct v 10 – Ryan: I didn't know your kind of lawyer MAKES money?
diky.

Re: číslo 10

je to nepřímá řeč, MAKES můžeme posunout do minulosti. Ale MAKES by nebylo špatně, protože to lze brát jako něco obecného, stálého.

100% :-)

poslední věta

Co prosím znamená „your kind of lawyer made money“? Úplně mi ušel význam poslední věty :oops:

Re: poslední věta

Nevěděl jsem, že právníci jako vy vydělávaj velký peníze. – My ne. Moje manželka ano. (Ja som tiež nevedela :-) bolo to v „opravnej“ bublinke :-))

Dobrý den, ráda bych se zeptala na 7. větu: If nobody will tell you, I will. Není v této větě chyba, resp. neměla by znít If nobody tells you, I will. Děkuji.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od AnetKrajicek vložený před 3 lety

Dobrý den, ráda bych se zeptala na 7. větu: If nobody will tell you, I will. Není v této větě chyba, resp. neměla by znít If nobody tells you, I will. Děkuji.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.