Help for English

Obecný test (elementary) #5

Komentáře k článku: Obecný test (elementary) 5

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od chatnick vložený před 14 lety

prosím vás pane Marku co přesně je špatně u otázky 3 odpověď c já bych větu laura jim řekla že se jí ten film velmi líbí takhle přeložil

Re:

viz článek o TELL a SAY. Základní chyba.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 14 lety

Re:

viz článek o TELL a SAY. Základní chyba.

Re: Re:

mně už to potom docvaklo. prostě no nebudu to komentovat. s tou základní chybou máte samozřejmě pravdu tell a say používat už umím. nicméně děkuju za odpověď.

85% :oops: :-D a to mam maturitu z AJ :-D

Zdravím Marku,
pravděpodobně nejlepší free stránky na webu,díky moc.Mám jeden dotaz,myslíte,že je možné se dostat za dva roky z A2 na B2 .....je to asi krátký čas,ale tvrdě na anglině makám :-)

Yeah je to tam! 100%, mmh začíná se nějak dařit 8-) jinak parádní stránky :-D , na takové ráda chodím kde si můžu zopakovat a něco se přiučit z mého nejoblíbenějšího předmětu… když je naše učitelka naprd :? Jen tak dááál ;) :-)

90% 1 a 4 špatně… :-D

šlo by u č.8 také twice per week?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od JoaQuiN vložený před 12 lety

šlo by u č.8 také twice per week?

Re:

Jistě, ale u takovýchto častých spojení je již zažité TWICE A WEEK. Je to přirozenější, takové ‚normálnější‘.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.