Help for English

Geoffrey Chaucer: The Wife of Bath's Tale

Komentáře k článku: Geoffrey Chaucer: The Wife of Bath's Tale

 

viac textov ?

Texty su uplne super… pocuvam ich cestou do prace a z prace… ale ak by som mohla poprosit o viac textov – akychkolvek pre nas ELEMENTARY. Velmi to pomaha porozumiet. Uz sa budem opakovat, ale toto su stranky bez konkurencie.

hezké

Hezká povídka a dokonce jsem ani nepotřebovala slovník 8-) . Chystá se i další Canterburská povídka? :-) Díky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Karča vložený před 16 lety

hezké

Hezká povídka a dokonce jsem ani nepotřebovala slovník 8-) . Chystá se i další Canterburská povídka? :-) Díky!

Re: hezké

Ano, nějakou přichystám. :-)

Psané formě rozumím bez problému, ale mluvené téměř vůbec. Některá slovíčka se v projevu té anglické woman úplně ztrácejí… Jinak stránky jsou bezvadný.

jee mooc pěkná pohádka, všemu jsem rozuměla tak to bylo super:-) jen mám malý problém, když poslouchám nahravky a nevidím co je tam napsané tak nahravce nerozumím, ale když si to nasledně púřečtu tak už tomu rozumím…nemohl byste mi nějak poradit? abych si zvykla na mluvene slovo?

chatnick

no jo ale co kdyby se neproměnila. ještě mám pocit že nejvíc mi pomáhá poslech s anglickejma titulkama. bohužel většina dostupných poslechů volně dostupných je bez.

Paráda

Opravdu se to krásně čte a velmi dobře tomu člověk porozumí. Fakt paráda. Veliká pochvala za tyto články, stránky i testy. Fakt super :-D

starter

Děkuji, téměř ve 30 letech se poprve začinam učit angličtinu a Vaše stránky mi velmi pomáhají. Také se přimlouvám za více textů na úrovni elementary, díky Vašim vychytávkám jsem sama článek přečetla, porozuměla a mnohé mi dal. Děkuji

posluch

Zdravim pri čitani rozpravky som nemal veľke probelmi z porozumenim lenže keď si pustim posluch neako mi to nejde ,,,ako možem vypilovať anglinu v uchu?

otazka

Nie je mozne pre „elementarov“ dat aj jednu trochu spomalenu verziu mp3 napr. na 70% povodnej rychlosti?

Citanie mi ide skoro na 80–90 % ale pocuvanie …no tu sa trapim… :?

Vdaka a pozdr.
KK

Odkaz na příspěvek Příspěvek od basta153 vložený před 12 lety

otazka

Nie je mozne pre „elementarov“ dat aj jednu trochu spomalenu verziu mp3 napr. na 70% povodnej rychlosti?

Citanie mi ide skoro na 80–90 % ale pocuvanie …no tu sa trapim… :?

Vdaka a pozdr.
KK

Re: otazka

To bohužel nejde. Zkuste si projít kurz pro začátečníky a procvičovat mluvení spolu s nahrávkami. Tím si zvyknete na zvukovou podobu angličtiny a tato nahrávka by potom neměla už dělat problémy.

Poděkování

Velké poděkování všem, co HELP FOR ENGLISH vytváří. Smekám. Mám na krku padesátku a nikdy mne nenapadlo, že se začnu učit angličtinu. Ano jo a jak ráda. Díky vám všem. Věčný začátečník, který se už těší na další a další lekce. Škoda, že se musí taky pracovat :-D

:)

Jéééj , to bola fakt nádherná rozprávka s krásnym koncom :) Ďakujem Vám za krásne čítanie :-)

Krásné čtení. Děkuji. :-)

Ako mam prelozit vetu I have never done anything wrong to you. Dakujem

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.