Help for English

Velká letní soutěž 2011

Komentáře k článku: Velká letní soutěž 2011

 

Kdy bude prosím vyhodnocení soutěže? Pokud tam hraje roli anglická gramatika (co se týče komentáře k fotografiím), tak nemám šanci… Ale i tak děkuji za zajímavou soutěž :).

Odkaz na příspěvek Příspěvek od kajma vložený před 13 lety

Kdy bude prosím vyhodnocení soutěže? Pokud tam hraje roli anglická gramatika (co se týče komentáře k fotografiím), tak nemám šanci… Ale i tak děkuji za zajímavou soutěž :).

Re:

Pokusíme se zaslané příspěvky zpracovat co nejdříve. Ne, gramatika žádnou zásadní roli hrát nebude.

Omlouvám se, že otravuju, ale losování už proběhlo, nebo bude zároveň se zveřejněním příspěvků (což chápu že asi není zrovna práce na dvě hodiny…)?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Geo vložený před 12 lety

Omlouvám se, že otravuju, ale losování už proběhlo, nebo bude zároveň se zveřejněním příspěvků (což chápu že asi není zrovna práce na dvě hodiny…)?

Re:

Ne, rádi bychom spolu se slosováním vydali všechny příspěvky… bohužel to bude ještě nějaký čas trvat.

já to prošvihla !!

Do prkýnka, mohla jsem mít (MOŽNÁ) svůj nový slovník za soutěž. Marku, že uděláte prosííím takovou (podobnou) soutěž znovu? Doufám, že budu mít teď přes zimu dost času to sledovat a termín neprošvihnu. Ta odměna je totiž super!! (A to mám tolik fotek z Ameriky…)

Už se třesu nedočkavostí… :?:

Uff, těch příspěvků muselo přijít ale opravdu hodně, už je tu listopad a vyhodnocení nikde… Musí to dát spoustu práce se tím vším prokousat a zpracovat to:). Tak držím palce.

Bulharsko

fakt zajímavá cena škoda že já fotky nepořizuji každýrok jezdíme do bulharska takže fotky nepořizujeme a stejně soutěž už neplatí

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.