Help for English

Cvičení: neurčitý člen A / AN

Komentáře k článku: Cvičení: neurčitý člen A / AN

 

chyba

sakrys,vedel jsem vsechno,ale dvakrat jsem se upsal,napsal sem cap,ale to je čepice všeobecně,je tedy stocking cap (kulich) správnější? ;-)

:shock: namísto a computer jsem napsala a TV 8-) moc pěkný test, díky!

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Rockmaker vložený před 12 lety

chyba

sakrys,vedel jsem vsechno,ale dvakrat jsem se upsal,napsal sem cap,ale to je čepice všeobecně,je tedy stocking cap (kulich) správnější? ;-)

Re: chyba

to jsem napsala jako čepici a hat

Jsem ráda, že se test líbí. Díky! S obrázky je to holt složitější. :) Jsou zamýšleny především pro nejmladší návštěvníky, pro které mi obrázkový kvíz přijde zábavnější než jiný typ klasického kvízu.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Michaela Prknová vložený před 12 lety

Jsem ráda, že se test líbí. Díky! S obrázky je to holt složitější. :) Jsou zamýšleny především pro nejmladší návštěvníky, pro které mi obrázkový kvíz přijde zábavnější než jiný typ klasického kvízu.

Re:

Obrázky jsou moc pěkné, sama nechápu jak jsem mohla napsat „televize“ když je u toho jasně klávesnice, to je moje zbrklost a nepozornost… za testy jsem moc vděčná, těším se na každý nový.

Velmi podareny testik, po dlhej pauze som si opat nasiel cas a mrkol na vasu stranku a hned som narazil na tento testik :) velmi prijemne rozcvicenie. Dakujem

Bezva test ! :-D

čepice

super test, jen nechápu proč mi to neuznalo čepici (bobble hat)

dobrý!

místo ptáka mám narozeniny :-)
A rohlik je nad me schopnosti jeste na dlouho :-).

ještě tak rozeznat vejce od brambory:) :oops:

hehehe :) tak to se mi tu ještě nestalo – 100% špatně. K večeru asi míň chápu. Pod obrázky jsem napsala jen členy, ne člen a objekt. 4leny 100%, ale bez objektu 0%

Bohužel jsem místo ucha napsala náušnici :D

nemoze byt pri zmrzline odpoved aj an ice? lebo mi to dalo zle ale pokial viem tak aj ice sa moze pouzit ako zmrzlina

obrázky jsou posunuty níže čímž kolidují s rámečky pro test.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Mirdass12 vložený před 12 lety

obrázky jsou posunuty níže čímž kolidují s rámečky pro test.

Opraveno, můžete to vyzkoušet.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.