Help for English

"Speaking a Dead Language" by Joy Williams

Komentáře k článku: "Speaking a Dead Language" by Joy Williams

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

Re:

Já nedal brick, breath a pak ještě jedno, ovšem ten meaning mi tam pasoval tak nějak sám od sebe.
Spíš jsem naposlouchanej z audioknih, a tam zřejmě artikulujou líp, takže s písničkami mívám potíže.

Re: Re:

Já byl tak zoufalej, že jsem tam neslyšel tu „brick“, že jsem tam dal break, i když jsem věděl, že je to nesmysl :+D

… a ja hádam 30×… :-)

Paráda :-D Když si odpustím jedno „s“ u množného čísla, tak celých 15% což bych hodnotil za 4. :-D No co, na jedničku to umí Pán Bůh, na dvojku pan ředitel, na troju pak učitel (to je tady vlastně sdružená fce) a tak jsem dopadl vlastně dobře :-D A podvádět se nemá :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ramonis vložený před 13 lety

Re: Re:

Já byl tak zoufalej, že jsem tam neslyšel tu „brick“, že jsem tam dal break, i když jsem věděl, že je to nesmysl :+D

Re: Re: Re:

Presne to same jsem tam dal i ja…

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Petr Švarc vložený před 13 lety

Re:

Já nedal brick, breath a pak ještě jedno, ovšem ten meaning mi tam pasoval tak nějak sám od sebe.
Spíš jsem naposlouchanej z audioknih, a tam zřejmě artikulujou líp, takže s písničkami mívám potíže.

Re: Re:

já taky dala break, sice se to tam nehodí, ale zas tak mimo by mi to nepřišlo :-D ale meaning mi přišlo jako jedno z nejlehčích :-) krásná a zajímavá písnička

Pekne

83%
Brick by me nenapadlo ani po 20 poslechu

Moc pěkná píseň. Díky :)

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.