Help for English

Saki: Gabriel-Ernest

Komentáře k článku: Saki: Gabriel-Ernest

 

Odkaz na příspěvek Příspěvek od miri5 vložený před 13 lety

Re: Re: vysvetlenie

a môžete mi teda prosím povedať aká gramatika je to tu použitá?

Re: Re: Re: vysvetlenie

Předminulý čas.

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Neregistrovaný uživatel
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Marek Vít vložený před 13 lety

Re: Re: Re: vysvetlenie

Předminulý čas.

Re: Re: Re: Re: vysvetlenie

aha ďakujem, k takým zložitým som sa ešte nedostala :)

dííík

Moc děkuji za tyto stránky. Koupila jsem si od Vás Word Managera a v kombinaci s těmito povídkami je to skvělý pomocník pro výuku. Všem vřele doporučuji!!!!!

SUper

Toto bolo fakt super, som sa nemohol odlepiť .....a šlo mi to celkom dobre........
Neviete poradiť nejaku knihu v zjednodušenej literature? diky moc ;-)

Mazec

Tak klobouk dolu – dala jsem si to i s poslechem a fakt hodne dobry – mel by jste napsat nejakou napinavou knihu v angličtine.. fakt to je moc pekny příbeh.. zaujal me hned od začátku a ten chlapek co to čte ma na to i dost dobry hlas… no… moc moc moc se mi to libilo… mam to jako takovy příbeh pred spanim :shock:

JEŽIŠI JA JSEM TRUBKA – haha.. nojo.. vidite to… tak me ten pribeh zaujal ze jsem ani nevedela od koho je a kdo ho čte… trapny.. no nic.. kazdopadne za predeslém nazoru si stojim.. ale jsem trochu mimo.. jdu opravdu radeji spat.. :oops: :?

Teda(-:

Před spaním bych si radši přečetla něco veselejšího. :-) Ale zajímavý to bylo určitě. :-) Děkuji! :-)

Dobrý den, je možné si nahrávku stáhnout? Děkuji

Odkaz na příspěvek Příspěvek od LeonaS vložený před 5 lety

Dobrý den, je možné si nahrávku stáhnout? Děkuji

Dobrý den,

možnost stahování těchto nahrávek již bohužel nenabízíme.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.