Help for English

Trička HELP FOR ENGLISH

Komentáře k článku: Trička HELP FOR ENGLISH

 

Môžem sa spýtať či je ponuka stála, alebo časovo limitovaná?

Odkaz na příspěvek Příspěvek od ar vložený před 12 lety

Môžem sa spýtať či je ponuka stála, alebo časovo limitovaná?

Re:

Dokud trička nedojdou… ale pak objednáme další… takže lze říct, že je víceméně stálá.

Re:

No, ta urážka byla naprosto zbytečná, ale přiznávám, že pro mě osobně to srdíčko třeba důvod je, jsem na takovéhle symboly vyloženě alergický, každopádně si nemyslím, že by „oblečení“ HFE šlo špatně na odbyt.

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Pride vložený před 12 lety

Re:

No, ta urážka byla naprosto zbytečná, ale přiznávám, že pro mě osobně to srdíčko třeba důvod je, jsem na takovéhle symboly vyloženě alergický, každopádně si nemyslím, že by „oblečení“ HFE šlo špatně na odbyt.

Re: Re:

Trička vypadají velice podařeně. Ale je pravda, že to srdíčko je tam docela kýčovité.

Mne se náhodou líbí. :oops:
A až pôjdem do čiech, objednám si, teraz by mi ho predražilo poštovné a zahraničná platba

Mě se také líbí a i hrneček je moc hezký, i zvolené barvy. Vypadá optimisticky, sluníčkově :-)

Defaultní ikona uživatele
ikona neznámého pohlaví Alioth Hanna
Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elafrela vložený před 12 lety

Mě se také líbí a i hrneček je moc hezký, i zvolené barvy. Vypadá optimisticky, sluníčkově :-)

Re: Hrníček

Hrníček opravdu září optimisticky a káva z něj chutná výborně. Mám vyzkoušeno :-)

pěkný

Líbí se mi. Tričko bych si koupil rád, jenže trika a mikiny nenosím, tak koupím alespoň hrnek :-)

Dámská trička do V?

Dámská trička City jsou opravdu moc hezká, chci se jen zeptat, jestli máte i ta s výstřihem do V a třeba i nějaké oranžové, červené nebo zeleno-žluté barvy.
Díky.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.