Help for English

Informace o zkoušce TOEFL

Komentáře k článku: Informace o zkoušce TOEFL

 

ty jo, to zní tak složitě…integrovaný otázky a nezávislý otázky…to si myslím, že bude těžší než cambridge… :?

Nutná zkouška pro každou US školu

Bohužel musím přiznat, že zkouška TOEFL je nutná nejen pro maximální většinu vysokých škol, ale také pro většinu středních škol (boarding – s ostatními nevím, jak to je). Sám jsem se o tom přesvědčil, protože jsem se někdy v půlce prosince rozhodl, že vyzkouším US střední (jsem ve 2. ročníku gymnázia) a ejhle se naskytl problém. Bohužel jsem se o něm dozvěděl až před několika dny a je nutné ho vyřešit co nejdřívě. Tím problémem je zkouška TOEFL a také SSAT (Secondary School Admission Test). Mám 9 dní na to, abych se připravil na SSAT a 15 dní na TOEFL. Snad to vše proběhne v nejlepším pořádku, avšak jak se tak dívám na ty informace o TOEFL tak nevím nevím :-( . Každopádně jsem si z internetu stáhl nějaký program, který by mě na TOEFL snad mohl připravit – Kdo by chtěl pošlu.

To bylo jenom tak stranou, abyste věděli, že studovat do USA bez TOEFLu je takřka nemožné.

Re: Re: Nutná zkouška pro každou US školu

uloz.to/156011/T­OEFL%20iBT.iso … to je ono :)

TEFL

Dobrý den,
předem bych chtěla opravdu poděkovat tvůrcům HelpforEngl. za perfektní vysvětlení gramatiky, zajímavé odkazy a vůbec dobrou práci.Konkrétně v mém případě jsem se s pomocí tohoto portálu za necelé 3 roky dostala od absolutního začátečníka do zvládnuté zkoušky FCE a teď už sama učím pro jednu společnost angličtinu, moc ně to baví a v hodinách všechny odkazuji na tento web. Mám ale otázku JAK DÁL pro LEKTORA?
Sháním nějaký dobrý kurz jak učit angličtinu a jediné co jsem zatím našla je spol ITC-training com, která nabízí lákavý kuzr pro lektory zakončený osvědčením TEFL – lektorská zkouška, ALE!!! už několik týdnů se snažím do této spol. dovolat ale na jediném uvedeném kontaktu je stále pouze záznamník.
Prosím tedy o radu, nebo odkaz jestli je někde nějaká možnost studia a akreditace pro lektory?
Děkuji a ještě jednou FAKT DOBR8 PRÁCE :-D

Odkaz na příspěvek Příspěvek od pomněnka vložený před 16 lety

TEFL

Dobrý den,
předem bych chtěla opravdu poděkovat tvůrcům HelpforEngl. za perfektní vysvětlení gramatiky, zajímavé odkazy a vůbec dobrou práci.Konkrétně v mém případě jsem se s pomocí tohoto portálu za necelé 3 roky dostala od absolutního začátečníka do zvládnuté zkoušky FCE a teď už sama učím pro jednu společnost angličtinu, moc ně to baví a v hodinách všechny odkazuji na tento web. Mám ale otázku JAK DÁL pro LEKTORA?
Sháním nějaký dobrý kurz jak učit angličtinu a jediné co jsem zatím našla je spol ITC-training com, která nabízí lákavý kuzr pro lektory zakončený osvědčením TEFL – lektorská zkouška, ALE!!! už několik týdnů se snažím do této spol. dovolat ale na jediném uvedeném kontaktu je stále pouze záznamník.
Prosím tedy o radu, nebo odkaz jestli je někde nějaká možnost studia a akreditace pro lektory?
Děkuji a ještě jednou FAKT DOBR8 PRÁCE :-D

Re: TEFL

Tak to nevím, asi Vám neporadím. V Brně mají na univerzitě obor lektorství angličtiny a myslím, že nabízí i dálkovou formu studia, ale nic jiného neznám.

toefl program

Pripojuji se s prosbou o zaslani programu k priprave na TOEFL..dekuji :)

Zaslání programu

Prosím uživatele, aby už nepsali s prosbou o zaslání tohoto programu. Autor původního komentáře na stránku s tímto článkem již nechodí, nemá tedy šanci si vaše prosby přečíst. Nevím ani, jestli kdy někomu program poslal.

Re: Nutná zkouška pro každou US školu

ahoj, v lete odjizdim studovat do USA a mam podobny problem s TOEFL.Mohl bys mi prosim zaslat zminovany program.
dekuji

myslíte že by jste sem v blízké době mohli dát nějaké ukázkové testy TOEFL?
Díky

Odkaz na příspěvek Příspěvek od Elza V. vložený před 14 lety

myslíte že by jste sem v blízké době mohli dát nějaké ukázkové testy TOEFL?
Díky

Re:

Pro ukázkové testy z TOEFL musí být povolení, které se mi zatím nepodařilo získat.

Dobrý den, v článku jsem o tom sice nikde nenašel žádnou zmínku, ale někdo mi říkal, že certifikát TOEFL má pouze určitou platnost (tuším, že 3 roky) a potom je nutné jej obnovit. Je to tak? A pokud ano, existuje ještě nějaká jiná alternativa (tím mám na mysli nějaký jiný vyšší americký certifikát s neomezenou platností)? Díky za odpověď! :-)

TOEFL ci IELTS

Ahoj,
chtela bych se zeptat, potrebuji slozit zkousky do USA, bud TOEFL ci IELTS, na kterou zkousku je snazsi se pripravit.
Dekuji za odpoved.

 

Příspěvky mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé. Pokud máte účet můžete se přihlásit.

Příspěvky v diskusi jsou majetkem jejich autorů. Provozovatel webových stránek Help For English za ně nenese zodpovědnost.